İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

C Vitamini Etkinliği
C Vitamini Etkinliği

Turgutalp Madenciler İlkokulu 2/B sınıfı sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için C Vitamini etkinliği düzenledi. Soma Turgutalp Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar Sınıfı 2-B öğrencileri kış günlerinde sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek ve sağlıklı beslenme konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla C Vitamini anlatan bir etkinlik düzenlediler. Öğrenciler evlerinden getirmiş oldukları C vitamini içeren meyvelerin özelliklerini tanıyıp vücudumuza […]

Turgutalp Madenciler İlkokulu 2/B sınıfı sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için C Vitamini etkinliği düzenledi.

Soma Turgutalp Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar Sınıfı 2-B öğrencileri kış günlerinde sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek ve sağlıklı beslenme konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla C Vitamini anlatan bir etkinlik düzenlediler.
Öğrenciler evlerinden getirmiş oldukları C vitamini içeren meyvelerin özelliklerini tanıyıp vücudumuza faydalarını öğrenerek bilinclendiler. Hazırlamış oldukları 400 bardak sağlıklı meyve sularını tüm okula dağıtarak keyifli zaman geçirdiler.
Okul müdürü Erdem Sevim; Bu tür faaliyetlerin öğrencilerin sorumluluk bilinci kazanmalarına ve sosyalleşmelerine katkı sağladığını dile getirerek c vitamini günü faaliyetinin düzenlenmesinde emeği geçen başta sınıf öğretmeni Ömer İşler olmak üzere öğrenci ve velilere teşekkür etti.
The post C Vitamini Etkinliği appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz