İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Cenkyerinde Hala su yok
Cenkyerinde Hala su yok

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Cenkyeri’nin su sorununun hala çözülemediğini açıkladı. MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesi Cenkyeri Mahallesi’ndeki içme suyu konusuyla ilgili açıklama yaparak, mahalleye açılacak yeni sondajın jeofizik etüt çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Cenkyeri Mahallesi’nde meydana gelen içme suyu sıkıntısıyla ilgili olarak […]

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Cenkyeri’nin su sorununun hala çözülemediğini açıkladı.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesi Cenkyeri Mahallesi’ndeki içme suyu konusuyla ilgili açıklama yaparak, mahalleye açılacak yeni sondajın jeofizik etüt çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Cenkyeri Mahallesi’nde meydana gelen içme suyu sıkıntısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Kurumdan gelen açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Soma ilçemize bağlı Cenkyeri Mahallemizde yaşanan içme suyu sıkıntısının çözümüne yönelik çalışmalarımız hızla sürüyor. Daha öncesinde bir başka mahalleden hat çekilerek su temini yoluna gidildi. Şuan için ise kalıcı bir çözüm sağlamak adına mahallemize açacağımız yeni sondajın jeofizik etütleri devam ediyor. Bu etütler sonlandığı ve devamındaki kuyu delgi işleri tamamlandığı zaman, Cenkyeri mahalle sakinlerimize ihtiyaçları olan yeterli içme suyunu ulaştıracağız”
The post Cenkyerinde Hala su yok appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz