İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Çiçek, “10 Kasım rezaleti”
Çiçek, “10 Kasım rezaleti”

İyi Parti Soma İlçe Başkanı Vehbi Çiçek, “10 Kasım Atatürk’ü Anma töreni hakkında açıklama da bulundu. İlçe Başkanı Çiçek, “Soma 10 Kasım rezaleti ve bu rezaletin sorumluları Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan Kaymakam bey, Ak Parti Belediye Başkanı Ali Tulup ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy’dur. Bu nasıl bir aymazlıktır ki, […]

İyi Parti Soma İlçe Başkanı Vehbi Çiçek, “10 Kasım Atatürk’ü Anma töreni hakkında açıklama da bulundu.
İlçe Başkanı Çiçek, “Soma 10 Kasım rezaleti ve bu rezaletin sorumluları Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan Kaymakam bey, Ak Parti Belediye Başkanı Ali Tulup ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy’dur.
Bu nasıl bir aymazlıktır ki, siz ebedi ve tek başkomutanımız ve ülkemizin kurucusu GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ü anma töreninde hiçbir şekilde plan ve program yapmadılar ve üstüne üstelik 09:05 te yapılması gereken siren sesleriyle birlikte saygı duruşu maalesef 09:02 de başlatılarak neyi amaçladınız. Bu kadar acele ederek kim ve kimden kaçıyorsunuz. Beyler artık yeter! Böyle saygısızlığı ve hem ATAM hemde ATATÜRK sevgisini kalplerine kazıyan hemşerilerimize bunu yapamazsınız. Zaten sizin gibi zihniyetler yüzünden ülkemizin kurucu liderine ve yaptığı tüm eserlere ihanet ettiniz ve yok ettiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var. Biz ve bizim gibi İYİ’ler olduğu sürece ATATÜRK sevdalısı gönüller olduğu sürece gelecek kuşaklara ATA’MIZIN bıraktığı emanetleri ve ATATÜRK sevgisini onlara ilmek ilmek işleyeceğiz” dedi.
The post Çiçek, “10 Kasım rezaleti” appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz