İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Çocuğumu seviyorum Anaokuluna gönderiyorum’
‘Çocuğumu seviyorum Anaokuluna gönderiyorum’

Manisa Eğitim Projeleri kapsamında düzenlenen ‘ Çocuğumu seviyorum, Anaokuluna gönderiyorum’ projesi kapsamında anaokulu ve bağımsız anaokulu proje temsilcileri ile toplantı yapıldı. Manisa Eğitim Projeleri kapsamında düzenlenen ‘ Çocuğumu seviyorum, Anaokuluna Gönderiyorum’ projesi kapsamında Soma’da bulunan bağımsız ve anasınıfı proje temsilcileri ile Öğretmenevi toplantı salonunda bir araya gelindi. ‘Kaybedecek çocuğumuz yok!’ Manisa Eğitim Projeleri(MANEP)kapsamında düzenlenen “ÇOCUĞUMU […]

Manisa Eğitim Projeleri kapsamında düzenlenen ‘ Çocuğumu seviyorum, Anaokuluna gönderiyorum’ projesi kapsamında anaokulu ve bağımsız anaokulu proje temsilcileri ile toplantı yapıldı.

Manisa Eğitim Projeleri kapsamında düzenlenen ‘ Çocuğumu seviyorum, Anaokuluna Gönderiyorum’ projesi kapsamında Soma’da bulunan bağımsız ve anasınıfı proje temsilcileri ile Öğretmenevi toplantı salonunda bir araya gelindi.
‘Kaybedecek çocuğumuz yok!’
Manisa Eğitim Projeleri(MANEP)kapsamında düzenlenen “ÇOCUĞUMU SEVİYORUM ANAOKULUNA GÖNDERIYORUM “projesinin tanıtımı yapmak ve faaliyetlerini belirlemek adına Şube Müdürü Ahmet Açar’ın başkanlığında MANEP İlçe Koordinatörü Ayhan Saka, Proje Koordinatörü Canan Ülker ve bağımsız anaokulların ve bünyesinde anakulu bulunan okulların proje temsilcilerinin katılımlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda okulöncesi eğitimi alamayan çocukların okullara kazandırma adına yapılabilecekler konusunda katılımcıların fikirleriyle yol haritası belirlendi.
Şube Müdürü Ahmet Açar, Projeye gönül veren okul proje temsilcilerine teşekkür etti.
The post ‘Çocuğumu seviyorum Anaokuluna gönderiyorum’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz