İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Çocuk Gelişimde Kayıtlar başlıyor
Çocuk Gelişimde Kayıtlar başlıyor

Soma Çocuk Gelişim Merkezi kayıt yenileme işlemleri 3 Eylül Pazartesi başlıyor. Bir çok alanda kurs açılacak olan Çocuk Gelişim Merkezi’ne kayıt yaptırmak için acele edin. Çocuk Gelişim Merkezi açıldığı 2014 yılından bu yana bir çok dalda Soma’da binlerce çocuğa eğitim vermeye devam ediyor. Sportif, Sanat ve kültürel alanda açılan bir çok kursta 1500’ün üzerinde öğrenciye […]

Soma Çocuk Gelişim Merkezi kayıt yenileme işlemleri 3 Eylül Pazartesi başlıyor. Bir çok alanda kurs açılacak olan Çocuk Gelişim Merkezi’ne kayıt yaptırmak için acele edin.
Çocuk Gelişim Merkezi açıldığı 2014 yılından bu yana bir çok dalda Soma’da binlerce çocuğa eğitim vermeye devam ediyor. Sportif, Sanat ve kültürel alanda açılan bir çok kursta 1500’ün üzerinde öğrenciye hizmet veren Soma Çocuk Gelişim Merkezi yeni eğitim öğretim yılında da kayıt başvurularını alöaya başladı. Soma Çocuk Gelişim Merkezi yetkililerinden edinilen bilgiye göre ‘Soma Çocuk Gelişim Merkezi 2018-2019 yılı kurs kayıtları 03 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacaktır. Yaklaşık 4 yıldır binlerce çocuğa hizmet veren merkezimizde bütün kurslarımız ücretsiz olup, Futbol, basketbol, voleybol, keman, gitar, bağlama, piyano, resim, satranç, Oryantring, teakwondo, bale, jimnastik, bilgisayar gibi kurslara kaydını yaptırmak isteyen öğrenci Velilerimiz 3 Eylül ile 28 Eylül 2018 tarihleri arasında haftasonları da dahil olmak üzere mesai saatleri içerisinde bizzat merkezimize başvurmaları gerekmektedir. (Not: Katılmak istenilen kurs sayısında sınırlama yoktur. Öğrenciler birden fazla kurs için başvuru yapabilir.)’denildi.
The post Çocuk Gelişimde Kayıtlar başlıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz