İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Çöken yolu kimse görmüyor
Çöken yolu  kimse görmüyor

Soma’ya bağlı Kozluören mahallesi yolları çökmeye başladı. Baraj yanından geçen yolda oluşan dev yarıklar mahalle sakinlerini tedirgin ediyor. Soma’nın Kozluören Mahallesi yolunda son günlerde meydana gelen dev çatlaklar vatandaşa tedirginlik yaşatıyor. Özellikle baraj geçişinde asfalt yol komple çatlarken yolun baraja doğru heyelanla kaymasından korkuluyor. Bir can yanmadan yetkililerin buraya bir çözüm üretmesi talep ediliyor. Bir […]

Soma’ya bağlı Kozluören mahallesi yolları çökmeye başladı. Baraj yanından geçen yolda oluşan dev yarıklar mahalle sakinlerini tedirgin ediyor.

Soma’nın Kozluören Mahallesi yolunda son günlerde meydana gelen dev çatlaklar vatandaşa tedirginlik yaşatıyor. Özellikle baraj geçişinde asfalt yol komple çatlarken yolun baraja doğru heyelanla kaymasından korkuluyor. Bir can yanmadan yetkililerin buraya bir çözüm üretmesi talep ediliyor. Bir vatandaş talebinde şu ifadeleri kullandı, “Ben Kozluören köyünde yaşıyorum. Yetkililere sesimizi duyurur musunuz? Köyümüzün yolları çok kötü durumda. Fotoğraflarda da görüldüğü gibi alt tarafta barak olduğu için yolumuz çökmek üzere. Ne büyükşehir ne de Soma Belediyesi sesimizi duymuyorlar. Bir can yanmadan sesimizi duyurun lütfen.”
The post Çöken yolu kimse görmüyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz