İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA..
CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA..

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle basın mesajı yayınladı. Özkan Mesajında, “Bir asra yaklaşan, doğan, büyüyen gelişen Cumhuriyetimiz tam 95 yaşına geldi. İlk günkü heyecanı millet olarak coşku ile yaşamamıza rağmen, bir asra yakın olgunluğu ve tecrübenin de verdiği ağırlığın farkındayız. Türkiye’miz, bulunduğu coğrafya ve jeostratejik konumu itibarı […]

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle basın mesajı yayınladı.
Özkan Mesajında, “Bir asra yaklaşan, doğan, büyüyen gelişen Cumhuriyetimiz tam 95 yaşına geldi. İlk günkü heyecanı millet olarak coşku ile yaşamamıza rağmen, bir asra yakın olgunluğu ve tecrübenin de verdiği ağırlığın farkındayız.
Türkiye’miz, bulunduğu coğrafya ve jeostratejik konumu itibarı ile yıllardır pek çok badire ile karşı karşıya kaldı, ancak bu badirelerden hiçbiri, Türk halkının vatanına, bayrağına ve bağımsızlığına olan tutkusu sayesinde ülkemizi dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi konumuna gelmesine engel olamadı ve gelecekte de olamayacaktır.
Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, Türk halkının destansı mücadelesiyle kurulan Cumhuriyetimizin 95. yaşını kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizin bugünkü güçlü ve tecrübeli konumuna kolay gelmediğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bugün bu cennet vatan üzerinde huzur içinde yaşıyorsak, bunu kahraman ceddimize, şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Bizler AK Parti olarak, ecdadımızdan devraldığımız bu güzel vatanı, demokrasi ve Cumhuriyetimizden aldığımız güçle her alanda daha ileriye götürmek için yoğun çaba harcıyoruz. Türk milletinin gücünü ve başarısını tüm dünyaya göstermek, Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gece gündüz demeden çalışıp, atalarımızın emanetine dört elle sarılıyoruz.
Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere cumhuriyet ve demokrasimizi kuran ve koruyan şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”
The post CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA.. appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz