İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Dağcılık kulüpleri Saruhanlı’da buluştu
Dağcılık kulüpleri Saruhanlı’da buluştu

Manisa İli Dağcılık Kulüpleri Kasım Ayı toplantısı Saruhanlı’da yapıldı. Soma Doğa Sporları Kulübünün de katıldığı toplantıda ortak yapılacak faaliyetler görüşüldü. Soma Doğa Sporları Kulübünün de katıldığı Manisa İli Dağcılık Kulüpleri Kasım Ayı toplantısı Saruhanlı’da gerçekleştirildi. Toplantı sonrası katılan kulüpler ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından yapılan açıklamada ‘Manisa ili dağcılık kulüpleri […]

Manisa İli Dağcılık Kulüpleri Kasım Ayı toplantısı Saruhanlı’da yapıldı. Soma Doğa Sporları Kulübünün de katıldığı toplantıda ortak yapılacak faaliyetler görüşüldü.

Soma Doğa Sporları Kulübünün de katıldığı Manisa İli Dağcılık Kulüpleri Kasım Ayı toplantısı Saruhanlı’da gerçekleştirildi. Toplantı sonrası katılan kulüpler ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Soma Doğa Sporları Kulübü tarafından yapılan açıklamada ‘Manisa ili dağcılık kulüpleri Kasım ayı toplantısını Saruhanlı’da gerçekleştirdik. Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantıda ortak yapacağımız faaliyetlerin detaylarını görüştük. Toplantımıza katılan Saruhanlı Belediye Başkanımız Zeki Bilgin Bey’e çalışmalarımızdan bahsettik. Ev sahipliğinden ötürü Saruhanbey Doğa Sporları Kulübüne ve Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin Bey’e teşekkür ederiz.
Katılım Gösterenler, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Manisa Spil Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü, Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (Turgutlu Şubesi), Sardes Doğa Sporları ve Dağcılık Kulübü, Turgutlu Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü, Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi, Soma Doğa Sporları Kulübü, Anemon Doğa Dostları Spor Kulübü Derneği, Anemon Trekking Doğa Sporları Kulübü Derneği, Fırtına Dağcılık ve Doğa Sporları Derneği, Manisa Gediz Doğa Gezginleri Spor Kulübü Derneği, Saruhanbey Doğa Sporları Kulübü Derneği’denildi.
The post Dağcılık kulüpleri Saruhanlı’da buluştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz