İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Dart Hakemliği kursuna Başvurular başladı
Dart Hakemliği kursuna Başvurular başladı

Dart Hakemlik Kursu için başvurular 7 Şubat tarihine kadar devam edecek. Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu İşbirliği ile Soma’da Dart Hakemlik kursu yapılacağı duyuruldu. Soma İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu işbirliği ile Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde 08-09 Şubat 2020 tarihlerinde Dart Hakemlik […]

Dart Hakemlik Kursu için başvurular 7 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu İşbirliği ile Soma’da Dart Hakemlik kursu yapılacağı duyuruldu.
Soma İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu işbirliği ile Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde 08-09 Şubat 2020 tarihlerinde Dart Hakemlik kursu yapılacaktır.
Katılımcıların en az 18 yaşını doldurmuş ve 55 yaşından gün almamış olmak kaydıyla, kurslara en az lise ve dengi okul mezunu olanlar katılabilir.
-Kursa katılacakların 8 Şubat 2020 Cumartesi Günü Saat:10.00’da Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü (Hükümet Konağı) Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların kurs katılım evraklarını tamamlamış şekilde getirip kurs sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir.
-Hakem Kursuna katılacakların kurs bedeli olan 160 TL (100 kurs+ 60 TL belge ücreti), 7 Şubat 2020 tarihine kadar Türkiye Bocce Bowling ve Dart Fedaresyonunun (İban TR72 0004 6000 0588 8000 1020 93 Akbank Ankara Şubesi ) nolu gelirler hesabına ödemelidir.’denildi.
The post Dart Hakemliği kursuna Başvurular başladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz