İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Delegasyon’dan Soma ziyareti
Delegasyon’dan Soma ziyareti

Alman İG BCE Delegasyonu, Soma’ya Dayanışma ziyareti gerçekleştirdi. Alman IG BCE Delegasyonu IG BCE Sendikası Avrupa ve Uluslararası Sendikal Politika Dairesi Direktörü Michael Mersmann’ın yanı sıra 13 kişilik bir grup ile Soma’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Soma Maden Şehitliğini ziyaret ederek şehitler için dua okuyan Delegasyon daha sonra Soma Belediyesini ziyaret etti. Sendikacılar ile bir araya […]

Alman İG BCE Delegasyonu, Soma’ya Dayanışma ziyareti gerçekleştirdi.

Alman IG BCE Delegasyonu IG BCE Sendikası Avrupa ve Uluslararası Sendikal Politika Dairesi Direktörü Michael Mersmann’ın yanı sıra 13 kişilik bir grup ile Soma’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Soma Maden Şehitliğini ziyaret ederek şehitler için dua okuyan Delegasyon daha sonra Soma Belediyesini ziyaret etti.
Sendikacılar ile bir araya gelen Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma’ya yapılan yardımlardan dolayı İG BCE Sendikası vasıtası ile tüm yardımda bulunan Sendikalara teşekkür etti.
IG BCE Sendikası Avrupa ve Uluslararası Sendikal Politika Dairesi Direktörü Michael Mersmann Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Alman sendikamıza bu göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. 13 Mayıs Maden Faciasının ardından bizlere emanet edilen ailelerimize Kaymakamımız ile birlikte sahip çıkmaya çalışıyoruz. Sizlere de Soma’da yaptığınız destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde Almanya’da sizleri ziyaret etmeyi arzu ediyoruz’dedi.
IG BCE Sendikası Avrupa ve Uluslararası Sendikal Politika Dairesi Direktörü Michael Mersmann tarafından Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup’a çeşitli hediyeler verilirken, Başkan Tulup Mersmann’a Madenci heykeli hediye etti.
The post Delegasyon’dan Soma ziyareti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz