İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Deprem Fay hattı haritası çıkarılacak’
Deprem Fay hattı  haritası çıkarılacak’

Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın, Soma’nın deprem Fay hattı haritasının çıkarılması ve bundan sonraki imar planlarının bu haritaya göre şekillenmesi gerektiğini belirtti. Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın, Son zamanlarda yaşanan depremler nedeni ile Soma’nın bir an önce deprem fay hattı haritasının çıkarılması için Belediye Başkanı Ali Tulup ile görüştü. Soma Belediye […]

Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın, Soma’nın deprem Fay hattı haritasının çıkarılması ve bundan sonraki imar planlarının bu haritaya göre şekillenmesi gerektiğini belirtti.

Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın, Son zamanlarda yaşanan depremler nedeni ile Soma’nın bir an önce deprem fay hattı haritasının çıkarılması için Belediye Başkanı Ali Tulup ile görüştü.
Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın görüşme sonrası konuların takipçisi olacağını dile getirerek yaptığı açıklamasında ‘Salı günkü Belediye Meclis toplantısına geç kalmamız sebebiyle, yazılı olarak Meclise sunamadığımız iki önergemizi Sayın Belediye Başkanımıza Makamında sözlü olarak ilettik. Bunlardan birisi Soma’mızın bir deprem fay hattı haritasının çıkarılması ve imar planlarının bundan sonraki aşamalarının bu haritaya göre şekillendirilmesi yönünde idi. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum derhal telefonla irtibat kurarak bir jeoloji mühendisine bu konu hakkında ricada bulundu ve o jeoloji mühendisi konuyla ilgileneceğini söyledi. Diğeri önerimiz ise ilçemizdeki Çölyak hastalarına belediyemiz vasıtasıyla hastalarında beğeneceği, glutensiz ekmek ve un temin edilip hastalara ulaştırılması yönünde idi. Bu konuda da sayın başkanımız ilgili birim müdürünü çağırarak gerekli talimatı verdi. Başkanımız ile istişaremizin son zamanlarında Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Mehmet Ali Aksoy beyefendiye de Bağlar Caddesi üzerinde bulunan elektrik direklerinin resimlerini whatsapp üzerinden gönderdik. Bu direklerin bir an önce ilgili kurum tarafından gerekenin yapılması konusunda talebimizi ilettik. İlgileneceğini beyan etti. Her iki başkana da ilgilerinden dolayı Teşekkür ederken, yukarıda bahsettiğimiz konuların takipçisi olacağımızı da Soma Kamuoyuna saygıyla bildiririz’dedi.
The post Deprem Fay hattı haritası çıkarılacak’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz