İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Derece ile döndüler
Derece ile döndüler

Soma Linyit Maden Spor Kulübü İstanbul Büyükada’da yapılan uluslararası İstanbul 5 Days Oryantiring yarışmasına katıldı. Maddi imkansızlıklar nedeni ile yarışma sonuna kadar kalamayan Soma Linyit Maden Spor Kulübü madalya yerine derece ile döndü. Soma Linyit Maden Spor Kulübü İstanbul’da yapılan Oryantiring yarışmasından derece ile Soma’ya döndü. Maddi imkansızlıklar nedeni ile konaklama yapamayan Kulüp sporcuları 24 […]

Soma Linyit Maden Spor Kulübü İstanbul Büyükada’da yapılan uluslararası İstanbul 5 Days Oryantiring yarışmasına katıldı. Maddi imkansızlıklar nedeni ile yarışma sonuna kadar kalamayan Soma Linyit Maden Spor Kulübü madalya yerine derece ile döndü.
Soma Linyit Maden Spor Kulübü İstanbul’da yapılan Oryantiring yarışmasından derece ile Soma’ya döndü. Maddi imkansızlıklar nedeni ile konaklama yapamayan Kulüp sporcuları 24 farklı ülkeden 694 sporcu ile yarıştı. 30 Ekim- 4 Kasım tarihlerinde düzenlenen 15. İstanbul 5 Days yarışmasında sadece 2 Kasım’da Soma Linyit Maden Spor Kulübü adına yarışan Soma Oryantiring 14 Yaş ve Altı Takımı sporcuları erkek 12 yaş kategorisinde Ömer Faruk Demirtaş 3.lük, bayan 14 yaş kategorisinde Esra Karakobak 6.lık ve Eylül Vapurcu 8.lik, erkek yeni başlayan kategorisinde Ahmet Baran Dümenli 9. oldu.
Oryantiring 14 Yaş ve Altı antrenörleri olarak Nursel Düzdemir ve İsmail Burak Biçer yarışma sonrasında yaptıkları açıklamada ‘Her anlamda bizi destekleyen Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’a, Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdür vekili Dilek Kuruçay’a ve bizi İstanbul’da her konuda yardım eden İstanbul Oryantiring Grubu’ndan Ali Engin’e teşekkürlerimizi sunarız. Elde etmiş oldukları başarılarla Oryantring sporunda Soma’yı en iyi şekil de temsil eden sporcularımızı tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.’dedi.
The post Derece ile döndüler appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz