İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Diyaliz’de Cihaz sayısı artıyor
Diyaliz’de Cihaz sayısı artıyor

Soma Devlet hastanesi Diyaliz Merkezinde cihaz sayısı gün geçtikçe arttırılıyor. Yeni bir cihazın daha bağlanması ile birlikte sayı 15’e yükseldi. Soma Devlet Hastanesi diyaliz merkezinde bir cihazın daha kurulması ile hizmet kapasitesi arttırıldı. Hastane başhekimi Uzman Dr Ali Osman Çağlayan yaptığı açıklamada; İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon marifetiyle cihaz artış talebimiz değerlendirilmiş ve Onaylanmış, […]

Soma Devlet hastanesi Diyaliz Merkezinde cihaz sayısı gün geçtikçe arttırılıyor. Yeni bir cihazın daha bağlanması ile birlikte sayı 15’e yükseldi.

Soma Devlet Hastanesi diyaliz merkezinde bir cihazın daha kurulması ile hizmet kapasitesi arttırıldı.
Hastane başhekimi Uzman Dr Ali Osman Çağlayan yaptığı açıklamada; İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon marifetiyle cihaz artış talebimiz değerlendirilmiş ve Onaylanmış, akabinde diyaliz merkezimiz yeniden ruhsatlandırılmıştır. Çağlayan; halihazırda diyaliz merkezimizden hizmet alan aktif 44 hastanın kayıtlı olduğunu, dahiliye uzmanı Dr. Volkan Kurtoğlu liderliğinde, sorumlu Tabip ve tecrübeli ekibiyle diyaliz faaliyetlerini yürüttüklerini, cihaz sayısının 15’e çıkmasıyla hizmet kapasitesinin arttığını, Böylelikle Soma Kırkağaç ve bağlı köylerindeki diyaliz hastaları için hizmet sunumunun artmasından memnuniyet duyduklarını bildirmiştir.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa Tokmak Bey’in hastanemizi ziyaretleri vesilesiyle bu güzel gelişmenin kamuoyu ile paylaşılmasından kendilerine teşekkür eden Çağlayan sözlerini Soma’mıza hayırlı olsun diyerek bitirmiştir.
The post Diyaliz’de Cihaz sayısı artıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz