İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Doğa tutkunları Yine coştu
Doğa tutkunları Yine coştu

Soma’nın doğa tutkunları hafta sonunu Pirahmet, Asaraltı, Menteşe kaplıcaları arasında geçirdi. Soma Doğa Sporları Kulübü’nün doğa tutkunları hafta sonunu Soma’nın unutulmaya yüz tutmuş yerlerini keşfetmekle geçirdi. Pirahmet, Asaraltı, Menteşe kaplıcalarını kapsayan 10 km.lik etabı kateden 59 doğa sever yazdan kalma bir hava ile yürüyüşü tamamladı. Soma Medigün Hastanesi Personeli ile Soma Taekwondo Hocası Serdal Gündoğan […]

Soma’nın doğa tutkunları hafta sonunu Pirahmet, Asaraltı, Menteşe kaplıcaları arasında geçirdi.
Soma Doğa Sporları Kulübü’nün doğa tutkunları hafta sonunu Soma’nın unutulmaya yüz tutmuş yerlerini keşfetmekle geçirdi. Pirahmet, Asaraltı, Menteşe kaplıcalarını kapsayan 10 km.lik etabı kateden 59 doğa sever yazdan kalma bir hava ile yürüyüşü tamamladı. Soma Medigün Hastanesi Personeli ile Soma Taekwondo Hocası Serdal Gündoğan ve öğrencilerinin katılımı ile yapılan yürüyüş sonrasında Menteşe kaplıcalarında dinlenen Sodos ekibi Somalıları eğlenceli geçen yürüyüşlere davet ettiler. Sodos ekibi adına Başkan Mustafa Alioğlu ‘SODOS doğa yürüyüşlerimiz yaz aylarına kadar her hafta Pazar günleri olmak üzere düzenli olarak devam edecektir.
Soma’da ikamet eden tüm doğa severleri en az bir kere olmak üzere yürüyüşlerimize katılımlarını bekliyor ve sonrasında tiryakisi olacaklarına gönülden inanıyoruz.
İçinde birazcık kıpırtı olup katılmak isteyenler ayrıntılı bilgileri SODOS’un facebook grup sayfasından alabilirler’dedi.
The post Doğa tutkunları Yine coştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz