İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ecevit Parkı Yenileniyor
Ecevit Parkı Yenileniyor

Belediye Başkanı Ali Tulup, Bülent Ecevit Parkı’nın tekrar düzenlenerek Soma’ya yakışır bir park haline dönüştürüleceğini açıkladı. ‘Bülent Ecevit Parkı Modernize edilecek’ Bülent Ecevit Parkı’nın modern hale geçirileceğini ifade eden Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Pazaryerimizi yaparken biraz parka girilecek. Parkın projeleri tekrar çiziliyor. Park yeniden dizayn edilecek. Ağaçlara dokunulmadan modern bir park projesi çizdi arkadaşlarımız ilerleyen […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Bülent Ecevit Parkı’nın tekrar düzenlenerek Soma’ya yakışır bir park haline dönüştürüleceğini açıkladı.
‘Bülent Ecevit Parkı Modernize edilecek’
Bülent Ecevit Parkı’nın modern hale geçirileceğini ifade eden Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Pazaryerimizi yaparken biraz parka girilecek. Parkın projeleri tekrar çiziliyor. Park yeniden dizayn edilecek. Ağaçlara dokunulmadan modern bir park projesi çizdi arkadaşlarımız ilerleyen günlerde sizlerle paylaşırız. Havuzları, kafeteryası ile birlikte çok güzel bir park yapılacak. Çocuk oyun gruplarından yürüme yerlerine kadar her yer tamamen elden geçecek. Pazaryeri ile birlikte parkımızda yenilenmiş olacak. Nisan ayına kadar parkımız da pazaryerimizde yenilenmiş olacak. Somalılar önümüzdeki yaza farklı bir park ile karşılaşacaklar’dedi.
‘Spor Toto’dan Halı Saha ve Spor Salonu’
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen Genel Müdür Yardımcısı ile yapılan değerlendirmeler ile ilgili de bilgi veren Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri ile görüşmelerimiz olmuştu. Beraber Soma’da incelemede bulunmuştuk. Yeni projeler de önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek. Nazım Yavuz Stadyumu ile Pazaryerinin takası konusu Bakanlığa gitti. Olumlu dönüş olacağına inanıyoruz. Proje taslağı hazır.Sadece Onay bekliyoruz. Ayrıca inceleme sırasında kapalı spor salonu ve halı saha öncelik verildi. İlk etapta Yeni Kapalı Spor Salonu Borsa İstanbul Fen Lisesi’nin bulunduğu yere yapacağız. Seher Ali Ortaokulu bahçesine halı saha yapılacak. Spor Toto ücretini yatıracak bizde Belediye olarak çalışmalara başlayacağız.’dedi.
The post Ecevit Parkı Yenileniyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz