İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘ELİ’den Öğrencilere Madencilik Boyama Kitabı’
‘ELİ’den Öğrencilere Madencilik Boyama Kitabı’

Ege Linyitleri İşletmesi Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında hazırlanan Madencilik Boyama kitabını, Anasınıfı ile 1.ve 2. sınıf öğrencilerine dağıttı. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürü Ömer Bayrak’ın direktifleriyle hazırlatılan Madencilik Boyama Kitabı, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürü İsmail Ceran’ın ve Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can’ın koordinesinde Ege Linyitleri Anaokulu öğrencileri ile Turgutalp Madenciler İlköğretim Okulu […]

Ege Linyitleri İşletmesi Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında hazırlanan Madencilik Boyama kitabını, Anasınıfı ile 1.ve 2. sınıf öğrencilerine dağıttı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürü Ömer Bayrak’ın direktifleriyle hazırlatılan Madencilik Boyama Kitabı, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürü İsmail Ceran’ın ve Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can’ın koordinesinde Ege Linyitleri Anaokulu öğrencileri ile Turgutalp Madenciler İlköğretim Okulu 1. sınıf ve 2. sınıf öğrencilerine hediye edildi.
Ülkenin en önemli zenginlik kaynağı ve geleceği olan yetişmiş insan gücünün madencilik konusunda doğru bilgilere sahip olması için okul öncesi ile ilkokul 1. ve 2. sınıflara yönelik farkındalık yaratmak için geliştirilmiş olan bu projede, alanında uzman kişilerin de görüşü alınmak suretiyle Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından eğitim materyali olarak boyama kitabı geliştirilmiştir.
Çocukların madenciliği tanıması, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumunun çevre ve iş sağlığı güvenliğine duyarlı olarak gerçekleştirilen faaliyetlerinin öğrenilmesi, milli servet olan madenlere sahip çıkma bilincinin oluşturulması hedeflenerek “sosyal sorumluluk projesi’ kapsamında Ege Linyitleri İşletmesi Müdür Yardımcıları Mahmut Özdilli, Nedim Kaya; şube müdürleri Mustafa Onur Kaya ve Tarkan Bayram tarafından ‘Boyama Kitabı’ dağıtımı gerçekleştirildi.
The post ‘ELİ’den Öğrencilere Madencilik Boyama Kitabı’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz