İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Emniyet Müdürü Akol, Saruhanlı’ya atandı
Emniyet Müdürü Akol,  Saruhanlı’ya atandı

Soma İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol’un Manisa Saruhanlı’ya tayini çıktı.Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Erzurum Karayazı İlçesi Emniyet müdür vekili Emniyet Amiri Umut Er atandı. Soma İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol yaklaşık 2 sene önce başladığı Emniyet Müdürlüğü görevinden Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. İlçe halkının büyük sevgisini kazanan Emniyet Müdürü Akol, “Soma’da çok […]

Soma İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol’un Manisa Saruhanlı’ya tayini çıktı.Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Erzurum Karayazı İlçesi Emniyet müdür vekili Emniyet Amiri Umut Er atandı.

Soma İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol yaklaşık 2 sene önce başladığı Emniyet Müdürlüğü görevinden Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.
İlçe halkının büyük sevgisini kazanan Emniyet Müdürü Akol, “Soma’da çok iyi birlik ve berberlik ruhu olduğunu görev yaptığı süre içeresinde kamu kurumlarıyla çok iyi bir diyalog içeresinde başarılı bir görev yürüttüklerini söyledi.
Akol, “Soma Kaymakamımız Ahmet Altıntaş, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Oruç Fevzi Kara ve kurum amirleri, derneğimiz, ELİ ve SEAŞ ve Özel Sektör ve personelim ile uyum içinde çalıştım. Verimli ve mutlu çalışma ortamında bulundum. Benden önce görev yapan arkadaşlarıma minnettarım. Benden sonraki arkadaşlarımın da çıtayı daha yukarılara taşıyacağına inanıyorum” dedi.
The post Emniyet Müdürü Akol, Saruhanlı’ya atandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz