İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

En güzel karne hediyesi
En güzel karne hediyesi

Soma Kaymakamlığı ve Soma Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçedeki şehit, gazi ve muharip gazi torunları ile maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin çocuklarına karne hediyesi olarak Spil Dağı Milli Parkı’na gezi düzenlendi. Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş şehit, gazi ve muharip gazi torunları ile kazada hayatını kaybeden madencilerin çocuklarının yüzünü yarı yıl tatilinin ilk gününde güldürdü. İlçedeki […]

Soma Kaymakamlığı ve Soma Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçedeki şehit, gazi ve muharip gazi torunları ile maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin çocuklarına karne hediyesi olarak Spil Dağı Milli Parkı’na gezi düzenlendi.

Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş şehit, gazi ve muharip gazi torunları ile kazada hayatını kaybeden madencilerin çocuklarının yüzünü yarı yıl tatilinin ilk gününde güldürdü. İlçedeki şehit, gazi ve muharip gazi torunları ile maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin çocuklarının da içinde bulunduğu yaşları 5 ile 22 arasındaki 53 öğrenci için Manisa Spil Dağı Milli Parkı’na gezi düzenlendi.
Soma Sosyal Hizmetler Müdürlüğü görevlilerinin eşiğinde otobüslerle Manisa Spil Dağı Milli Parkı’na gelen çocuklar, yarım metrelik karla kaplı Atalanı mevkiinde kar topu oynadılar ve kardan adam yaparak gönüllerince eğlendiler.
Spil Dağı Milli Parkı içerisinde yer alan restaurantta sucuk ekmek ikram edilen çocuklar, daha sonra Milli Parkı gezerek görevlilerden bilgi aldılar.
Sabah Soma ilçesinde yola çıkan öğrenciler, Spil Dağı Milli Parkı gezisinin ardından Akhisar’da akşam yemeği yedikten sonra evlerine geri döndü.
The post En güzel karne hediyesi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz