İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Engelli gençler Yeraltı eğitim ocağında
Engelli gençler Yeraltı eğitim ocağında

Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksek okulu Yeraltı Eğitim Ocağı’nın ziyaretçileri Soma Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi oldu. Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksek okulu Yeraltı Eğitim Ocağı’nın ziyaretçileri Soma Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi oldu. Ocağa girmeden önce yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan engelliler daha sonra Yeraltı Eğitim Ocağına gezdi. Soma Spastik […]

Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksek okulu Yeraltı Eğitim Ocağı’nın ziyaretçileri Soma Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi oldu.
Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksek okulu Yeraltı Eğitim Ocağı’nın ziyaretçileri Soma Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi oldu. Ocağa girmeden önce yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan engelliler daha sonra Yeraltı Eğitim Ocağına gezdi.
Soma Spastik Çocuklar Derneği Başkanı Cihan Yavuz ve Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaret sonrasında kısa bir bilgi veren Yavuz ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması nedeni ile Soma Meslek Yüksek okulumuz bizleri ağırladı. Soma yeraltı maden ocağı gezimiz sonrasında çocuklarımız çok mutlu oldular. Yer altına inme imkanları olmayacak ancak Üniversitemiz vesilesi ile Yeraltı Maden Ocağı’nın içinin nasıl olduğunu gördüler. Öğretmenlerimizden ayrıntılı bilgiler aldılar. Soma Meslek Yüksek okulu Öğretmenlerine ve öğrencilerine bizleri davet eden Ayla Tekin hocama çok teşekkür ediyoruz’dedi.
The post Engelli gençler Yeraltı eğitim ocağında appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz