İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Esnaf Odası’ndan Yeni bir proje daha
Esnaf Odası’ndan Yeni bir proje daha

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çilek Bahçesinde düzenlenen program ile yeni sosyal sorumluluk projesini açıkladı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası ‘Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ‘Çınarlara Vefa’ adlı sosyal sorumluluk projesinden sonra bu yıl da ‘Umut Işığı’ projesini tanıttı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından hazırlanan ‘Çınarlara Vefa’ adlı sosyal sorumluluk projesinin ardından yeni bir sosyal […]

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çilek Bahçesinde düzenlenen program ile yeni sosyal sorumluluk projesini açıkladı.

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası ‘Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ‘Çınarlara Vefa’ adlı sosyal sorumluluk projesinden sonra bu yıl da ‘Umut Işığı’ projesini tanıttı.

Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından hazırlanan ‘Çınarlara Vefa’ adlı sosyal sorumluluk projesinin ardından yeni bir sosyal sorumluluk projesini Çilek Kır Bahçesinde düzenlenen lansman ile açıkladı.
Çilek Bahçesi Kır Düğün Salonunda yapılan lansmana Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, siyasi parti temcilcileri, sendika yöneticileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve esnaf katıldı.
Esnaf ve Santkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, “Biz yasal görevlerimizi yerine getirirken, hayatın içinde olmak nasıl birşey, böyle bir düşünce içinde olduk. 2002 yılında başladığımız bu tür çalışmaları yavaş yavaş her yıl üstüne koyarak, bugüne getirdik. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası yöneticilerinin kurduğu dernek olan Ses-Der aracılığıyla ve bu derneğe bağışta bulunan esnaf arkadaşlarımızın katkılarıyla bir çok öğrencimizin okumasına az da olsa yardımcı olduk. 2002-2014 yılları arasında 240 üniversite öğrencimize burs verdik.300 öğrencimize de öğrenci yardımı yaptık. Şimdi o çocuklarımızın hayatta başarılı olduklarını görerek, çok mutlu oluyoruz. Hayatın içinde olmak güzel bir şey dedik ve değişik projelerle devam ettik. Umarım güzel şeyler yapıyoruzdur.Hayatın içinden olmaya devam edeceğimizi bir kez daha hatırlayarak, hepinizi selamlıyorum” dedi.
Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, “İnsanın en büyük özlemi, en büyük arzusu ihtiyacı olan insanlara destek olmaktır. Bizde böyle bir projeyi görünce mutluluk duyduk. Elimizden geldiği kadar yardım etmeye gayret sarfettik. İnşallah bu daha da ileriye gider. Bundan sonra da daha güzel şeyler yaparız” dedi.
Konuşmaların ardından projeye destek olan ve katkı saylayanlara plaket takdim edildi.
The post Esnaf Odası’ndan Yeni bir proje daha appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz