İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Fatma Aliye Misafirlerini ağırladı
Fatma Aliye Misafirlerini ağırladı

Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretimleri ile Soma esnafının korkulu rüyası olmaya hazırlanıyor. Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Şube Müdürleri ve ELİ Müessese Müdürlüğünden emekli Hakkı Duran, Okul Aile Birliği üyelerinin katılımı ile Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, […]

Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretimleri ile Soma esnafının korkulu rüyası olmaya hazırlanıyor.

Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Şube Müdürleri ve ELİ Müessese Müdürlüğünden emekli Hakkı Duran, Okul Aile Birliği üyelerinin katılımı ile Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, Moda Tasarım Teknolojileri Alanı, Bilişim Teknolojileri Alanı, Grafik Fotoğrafçılık Alanı, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanlarında incelemede bulunuldu.
Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile bu yıl taşımalı olan 393 öğrencinin yemek ihtiyacının Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri tarafından karşılandığını ifade eden Okul Müdürü Murat Öztürk ‘Karacakaş, Yağcıllı, Avdan Cenkyeri, Soma Merkez’de ise Altıntaş, Kurtuluş, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Mevlana Özel Eğitim Okulu, Eğitim uygulama okulu ile toplam 510 civarında öğrencinin yemek ihtiyacını her gün buradan karşılıyoruz. Okulumuz döner sermayesine katkı sağlanıyor. Öğrencilerimiz burada hem eğitim hemde çalışma hayatına adapte oluyorlar. Moda tasarım alanında ise Bayrak, Nevresim yapımımız devam ediyor. Soma Özel Madenlerinin iş kıyafetlerini dikmeyi hedefliyoruz. Moda ve tasarım bilincini öğrencilerimizin geliştirmesini sağlıyoruz. Grafik Tasarım ve Çocuk Gelişimi alanlarında da faaliyetlerimiz devam ediyor. Anasınıfımızda 16 öğrencimiz eğitim görüyor.Bilişim Teknolojileri alanında ise öğrencilerimiz için yeni projeler düşünülüyor. Kamuoyundan ise Güzellik ve Saç Bakımı bölümünün açılması yönünde talepler var. Biz bunu değerlendirmeyi düşünüyoruz. Bizlere hiçbir zaman desteğini esirgemeyen sizlere ayrıca teşekkür ediyorum’dedi.
Moda ve Tasarım Bölümü öğrencilerinin hazırladığı Türk Bayraklar katılanlara hediye edildi. Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup Türk Bayrağını öperek teslim aldı.
The post Fatma Aliye Misafirlerini ağırladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz