İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Fazla Yolcu’ Denetimi
‘Fazla Yolcu’  Denetimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Soma ve Kırkağaç’ta fazla yolcu taşıyan sürücülere cezai işlem uyguladı. Ulaşımda hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla kontrol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Soma ve Kırkağaç’ta, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Yolcu güvenliğine dikkat çekilen denetimlerde, araçlarında fazla yolcu taşıyan sürücülere de cezai işlem […]

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Soma ve Kırkağaç’ta fazla yolcu taşıyan sürücülere cezai işlem uyguladı.

Ulaşımda hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla kontrol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Soma ve Kırkağaç’ta, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Yolcu güvenliğine dikkat çekilen denetimlerde, araçlarında fazla yolcu taşıyan sürücülere de cezai işlem uygulandı.
İl genelinde denetim çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma ve Kırkağaç’ta, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Toplu ulaşım araçlarını tüm ayrıntılarıyla kontrolden geçiren Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlayan ekipler, araçta fazla yolcu taşıyan sürücülere de cezai işlem uyguladı. Denetimlerin devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün,” Ulaşımda konforu arttırmak, vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmeleri amacıyla kontrol çalışmalarımız devam edecek. Bu anlamda Soma ve Kırkağaç ilçelerimizde yaptığımız denetimlerde 16 araç sürücüsüne fazla yolcu taşımaktan cezai işlem uyguladık” dedi.
The post ‘Fazla Yolcu’ Denetimi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz