İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Fiyatlar yenilensin
Fiyatlar yenilensin

Soma’da bulunan restoran işletmecileri ELİ Azot Lokali fiyatlarının düşük olması nedeni ile Soma Ticaret ve Sanayi Odasına şikayette bulundu. Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyesi restoran İşletmecileri ELİ Azot Lokali fiyatlarının güncellenmesini istedi. Ege Linyit İşletmeleri Sosyal Tesisi’nin (Azot Lokali) yemek fiyat tarifesi piyasaya göre düşük kalmasından, ilçede bulunan restoran sahibi firmalar şikayetçi oldu. Soma […]

Soma’da bulunan restoran işletmecileri ELİ Azot Lokali fiyatlarının düşük olması nedeni ile Soma Ticaret ve Sanayi Odasına şikayette bulundu.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyesi restoran İşletmecileri ELİ Azot Lokali fiyatlarının güncellenmesini istedi.
Ege Linyit İşletmeleri Sosyal Tesisi’nin (Azot Lokali) yemek fiyat tarifesi piyasaya göre düşük kalmasından, ilçede bulunan restoran sahibi firmalar şikayetçi oldu. Soma Ticaret ve Sanayi Odasına başvuran firma sahipleri, Azot tesisinin uyguladığı düşük fiyatla rekabet etmede güçlük çektiklerini belirtti.
Oda üyesi firmalar, Azot Lokali’nde halka açık olarak uygulanan düşük yemek fiyatları sebebiyle sıkıntı yaşadıklarını, firmaların kira, elektrik, personel gideri gibi ek giderleri bulunduğunu, bu sebeple Azot Lokali ile rekabet edemez hale geldiklerini, duruma acil olarak çözüm bulunması gerektiğini belirterek konuyla ilgilenilmesi için Oda’ya müracaat etti.
Bunun üzerine Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, yemek işi ile uğraşan Soma firmalarının mağduriyetinin giderilmesi için gerekli girişimleri başlattıklarını ve durumun takipçisi olacaklarını belirtti.
The post Fiyatlar yenilensin appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz