İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Gazi Mustafa Kemal’de Plaket töreni
Gazi Mustafa Kemal’de Plaket töreni

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nda Okulun yenilenmesine katkı sağlayan kişilere plaket verildi. Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Şube Müdürleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan’nın yanı sıra Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nun yenilenmesine emeği olanların katılımı ile yemek organizasyonu düzenlendi. Yemekte konuşma yapan Okul […]

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nda Okulun yenilenmesine katkı sağlayan kişilere plaket verildi.

Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi, Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Şube Müdürleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan’nın yanı sıra Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nun yenilenmesine emeği olanların katılımı ile yemek organizasyonu düzenlendi.
Yemekte konuşma yapan Okul Müdürü Orhan Akgün ‘4 ay gibi kısa bir zamanda okulumuzun bakım ve onarımı büyük ölçüde kurumlarımızın değerli katkıları ile tamamlandı. Okulumuzun dış görünümü, koridorların boyanması, bahçe ihata duvarının tamiratını ve boyanmasını tamamladık. Asıl en büyük hizmet olarak okulumuzun çok amaçlı salonunu Mayda Madencilik A.Ş. tarafından gerekli tadilatlar yapılarak bugünkü hale getirilmesidir. Salonun öncesini öğretmen arkadaşlarım biliyorlar. Çatısının görünüşü hoş değildi. Yine bir öğrenci velimiz tarafından çok amaçlı salona bir sahne yaptırıldı. Ona da ayrıca teşekkür ediyoruz. Mayda Madencilik Genel Müdürümüze teşekkür etmek için ziyarete gittiğimizde ben sizin çok amaçlı salonunuzu da yaptırayım dediğinde dünyalar benim olmuştu. Ve salonumuz kısa zamanda bukünkü haline getirildi. Ben okuluma yeni bir eser kazandırdığımda çocuklar gibi seviniyorum. Kendi kendime soruyorum. İlk ev sahibi veya ilk araba sahibi olduğumda bu kadar sevindim mi diye ama yok bu kadar hiç birine sevinmedim. Ben emekli olmayı düşünürken, yeni geldiğim merkez okulumuz Gazi Mustafa Kemal İlkokulunun çok amaçlı salonuna işlerlik kazandırdığım için yine çok mutlu oldum. Sahnemizi bundan sonra öğrencilerimiz gösterilerde kullanabilecekler. Yeterli mi? Hayır bana göçre yapılacak daha çok iş var. Salonumuza ses cihazı aldık parasını ödeyemedik, güzel sandalyeler gerekli. Önümüzde eksik olarak duruyor. Sponsor aramaya devam edeceğiz. Katkıları olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum’dedi.
Okula katkı sağlayan Mayda Madencilik Genel Müdürü Turan Sağlam’a plaket verilirken, Kaymakam, Belediye Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, İlçe Milli Eğitim Müdürüne okul yönetimi tarafından çiçek takdim edildi. Çiçeği alan erkekler okulda görev yapan Kadın öğretmenlere çiçekleri hediye ettiler.
The post Gazi Mustafa Kemal’de Plaket töreni appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz