İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Haydi Kızlar, VISA ile sahaya!
Haydi Kızlar, VISA ile sahaya!

Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları ile kadın futbolu tüm Türkiye’ye yayılıyor Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları dokuz ilde açıldı. Ücretsiz futbol okullarında, 9-14 yaş arası kızlar, profesyonel antrenörlerden futbol eğitimi alacaklar. Manisa’daki Visa Kızlar Sahada Futbol Okulu, Soma Zafer Spor ve Gençlik Kulübü’nde kurulan altyapı ile faaliyete başladı. Visa, kadınların her alanda güçlenmesi amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara, […]

Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları ile kadın futbolu tüm Türkiye’ye yayılıyor

Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları dokuz ilde açıldı. Ücretsiz futbol okullarında, 9-14 yaş arası kızlar, profesyonel antrenörlerden futbol eğitimi alacaklar. Manisa’daki Visa Kızlar Sahada Futbol Okulu, Soma Zafer Spor ve Gençlik Kulübü’nde kurulan altyapı ile faaliyete başladı.

Visa, kadınların her alanda güçlenmesi amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara, Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları ile bir yenisini daha ekledi. Visa ve Kızlar Sahada iş birliğiyle, Adana, Ankara, Erzincan, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Şanlıurfa, Ordu ve Manisa’da açılan ücretsiz futbol okullarında 9-14 yaş arası kızlar profesyonel antrenörler tarafından eğitilmeye başlandı. Eğitimlerdeki tüm araç ve ekipmanlar da okullar tarafından sağlanıyor. Manisa’daki Visa Kızlar Sahada Futbol Okulu, Soma Zafer Spor ve Gençlik Kulübü’nde kurulan altyapı ile faaliyete başladı.
31 ilden 40 kadın kulübü başvurdu
Visa Kızlar Sahada Futbol Okulları’nın hazırlık sürecinde Türkiye’deki tüm kulüplere yapılan çağrıya 31 ilden 40 kadın futbol kulübü ve 90 antrenör (48’i kadın, 42’si ise erkek) başvurdu. Aralarından 9 ilde 9 kadın futbol kulübü seçildi. İlk aşamada okullarda 9 antrenör, 208 çocuk futbol okullarına dahil oldu.
The post Haydi Kızlar, VISA ile sahaya! appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz