İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Hedefimiz Büyükşehir ve Soma’
‘Hedefimiz  Büyükşehir ve Soma’

Ak Parti Soma Belediye Başkan Aday adayları belli oldu. 9 adayları olduğunu dile getiren Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, ‘Diğer partiler de bir an önce adaylarını çıkarsınlar ki Soma’da tatlı bir yarış olsun’dedi. Soma’da centilmence bir yarış olması için diğer partilerinde aday çıkarması gerektiğinin altını çizen Ak Parti Soma İlçe Başkanı Aksoy […]

Ak Parti Soma Belediye Başkan Aday adayları belli oldu. 9 adayları olduğunu dile getiren Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, ‘Diğer partiler de bir an önce adaylarını çıkarsınlar ki Soma’da tatlı bir yarış olsun’dedi.
Soma’da centilmence bir yarış olması için diğer partilerinde aday çıkarması gerektiğinin altını çizen Ak Parti Soma İlçe Başkanı Aksoy ‘ Bizde aday bolluğu var deyince alınganlık yapıyorlar’dedi.
‘Tatlı bir yarış için Aday çıkması lazım’
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ‘ Tüm Soma halkının ve İslam aleminin mübarek kandillerini kutluyorum. Bu mübarek haftada çalışmalarımızı Allah hayırlı eylesin. Soma Belediye Başkan Aday adaylığı için 8 arkadaşımızın müracaatı gerçekleşti. Mevcut Belediye Başkanımız Ali Tulup doğal aday oluyor. Kendisi aday adayı olamıyor fakat Genel Merkezimiz tarafından aday gösteriliyor. 9 aday adayımız bulunuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesine ise 2 resmi aday adayı başvurusu bulunuyor. Pazar günü Manisa’da temayül yoklaması yapıldı. Yoğun bir katılım ile temayül yoklaması tamamlandı. Temayülün Soma’mız, Manisa’mız ve Ülkemiz için inşallah hayırlısı olur. Hedefimiz 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Soma Belediyesinin yanında Büyükşehir Belediyesine kazanmaktır. Hedefimiz arzumuz budur, çalışmalarımızı buna göre yapacağız. Bu seçimdede başarılı olacağız. CHP’li arkadaşlara bir kaç kelime söylemiştim geçtiğimiz günlerde, alınganlık yapmışlar. Bunlar doğal şeylerdir. Bizde aday bolluğu varken Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı yokken, bunlar oluyor. İnşallah adaylarını belirlerler ve Soma’da tatlı bir yarış olur. MHP, İyi Parti’de muhtemelen aday çıkaracaktır. Centilmence, huzur içinde bir yarış geçmesini diliyorum’dedi.
‘Adaylar, 15 Aralık’ta netleşecek’
Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ‘Adaylık kesinleşme sürecinde ise önce Büyükşehir adayımız kesinleşecek tahmini bu ay sonu veya önümüzdeki ay başında 5 Aralık gibi kesinleşeceğini tahmin ediyoruz. Soma Belediye Başkan Adayı ise Aralık ayı 15’ine kadar kesinleşeceğini tahmin ediyoruz’dedi.
The post ‘Hedefimiz Büyükşehir ve Soma’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz