İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hırsızlığa karşı Çiftçi sigortası
Hırsızlığa karşı Çiftçi sigortası

Karacakaş Mahallesi sakinlerine Devlet Destekli tarım sigortaları sistemi ve 2019’da uygulanacak yenilikler hakkında bilgi verildi. Karacakaş Mahallesinde Tarsim Bölge Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personelleri ile birlikte devlet destekli tarım sigortaları sisteminin işleyişi ve 2019’da uygulamaya alınacak yenilikler hakkında bilgi verildi. Katılımın yoğun olduğu toplantı hakkında konuşan İlçe Tarım ve Orman Müdürü […]

Karacakaş Mahallesi sakinlerine Devlet Destekli tarım sigortaları sistemi ve 2019’da uygulanacak yenilikler hakkında bilgi verildi.
Karacakaş Mahallesinde Tarsim Bölge Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personelleri ile birlikte devlet destekli tarım sigortaları sisteminin işleyişi ve 2019’da uygulamaya alınacak yenilikler hakkında bilgi verildi.
Katılımın yoğun olduğu toplantı hakkında konuşan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan “Değişen iklim şartları, şiddeti artan doğal afetler ve riskler nedeniyle tarımsal faaliyetler son yıllarda önemli ölçüde etkilenmekte ve TARSİM üreticiler için giderek önem kazanmaktadır. Üreticilerimiz, Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıt olduktan ya da kayıtlarını güncellemelerinin ardından yetkili sigorta şirketlerinin acenteleri aracılığıyla kolaylıkla başvuruda bulunabilirler. Tarım sigortasının bir an önce yaptırılması çağrısında bulunuyor ve uygulamanın ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca büyükbaş ve küçükbaş hayvan hırsızlıklarına karşı da 2019 içerisinde çiftçiler sigorta yaptırabilecekler.” dedi.
The post Hırsızlığa karşı Çiftçi sigortası appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz