İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İlçe finali 12 Ocak’ta
İlçe finali 12 Ocak’ta

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İlçe Finali 12 Ocak 2020 Pazar günü Soma Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde hizmete giren Zeka Kafe’de yapılacak.Bu yıl Soma’da ilk kez düzenlenen 1. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası 12 Ocak 2020 Pazar Günü Öğretmenevi Zeka Kafe’de yapılacak. Turnuvada dereceye giren 4 ilkokul ve 4 ortaokul öğrencisi Manisa İl Finallerine katılacak. […]

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İlçe Finali 12 Ocak 2020 Pazar günü Soma Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde hizmete giren Zeka Kafe’de yapılacak.Bu yıl Soma’da ilk kez düzenlenen 1. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası 12 Ocak 2020 Pazar Günü Öğretmenevi Zeka Kafe’de yapılacak. Turnuvada dereceye giren 4 ilkokul ve 4 ortaokul öğrencisi Manisa İl Finallerine katılacak.
Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can tarafından yapılan açıklamada ‘Bu yıl Soma ilçemizde ilk defa yapılacak olan ve Öğretmenlerimizin kategorik bazda yetiştirdiği öğrencilerimizin katılacağı 1. AKILve ZEKA OYUNLARI TURNUVASI İlçe Finali 12 Ocak 2020 Pazar günü Soma Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde açılan Zeka Kafede Saat 9.30 da yapılacaktır.
Turnuvaya okullarındaki elemeleri geçen öğrenciler katılacaklardır.
1.si yapılacak olan Turnuvaya İlkokullardan 43 öğrenci, ortaokullardan 27 öğrenci katılım sağlayacak. Turnuvada dereceye giren ilkokul kategorisinden 4 Öğrenci, ortaokul kategorisinden 4 öğrenci olmak üzere toplam 8 öğrenci ilçemizi temsil etmek üzere;
13-14 Şubat 2020 de İl Merkezinde yapılacak olan Manisa İl Finallerine katılacaktır. Burada başarılı olan Manisa İl şampiyonları ise; Antalya’da yapılacak Türkiye şampiyonasına katılacaklardır. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize şimdiden bu turnuvada başarılar diliyorum’dedi.
The post İlçe finali 12 Ocak’ta appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz