İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İlk oturum tamamlandı
İlk oturum tamamlandı

Soma Bel. A.Ş.’de çalışan Hizmet İş Sendikası üyelerin toplu iş sözleşmesi ilk oturumu geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Soma Bel. A.Ş.’de çalışan Hizmet İş Sendikası üyelerin toplu iş sözleşmesi ilk oturumu geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Oturum öncesinde ise İşyeri temsilcileri ve üyelerin katılımı ile toplantı yapıldı. Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı ve Hak İş Konfederasyonu İl […]

Soma Bel. A.Ş.’de çalışan Hizmet İş Sendikası üyelerin toplu iş sözleşmesi ilk oturumu geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.
Soma Bel. A.Ş.’de çalışan Hizmet İş Sendikası üyelerin toplu iş sözleşmesi ilk oturumu geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Oturum öncesinde ise İşyeri temsilcileri ve üyelerin katılımı ile toplantı yapıldı. Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı ve Hak İş Konfederasyonu İl Başkanı Turan Karanfil toplantı somrasında ‘Soma Belediyesi bünyesine yeni kadroya geçmiş olan üyelerimizle Toplu İş Sözleşmesi süreci ile alakalı bir araya gelerek İş yeri temsilcilerimizle birlikte bilgilendirme toplantısı yaptık. Sorularını yanıtladık. Asgari ücret zammı sonrası bilgi kirliliğine sebep olan konuları üyelerimizle ayrıntılı bir şekilde konuştuk, istişare ettik. Yapılacak olan Toplu iş sözleşmesi sürecinde beklentilerini dile getiren üyelerimizi dinledik, gerekli notlarımızı aldık. İnşaallah güzel bir toplu iş sözleşmesi sürecini işleyerek üyelerimizi sevindirecek açıklamaları en kısa zamanda yapacağız’dedi.
Daha sonra ise Soma Bel. A.Ş.’de çalışan Hizmet İş Sendikası üyelerin toplu iş sözleşmesi ilk oturumu Soma Belediyesine ait Soma Bel. A.Ş ‘de çalışan üyeler için Toplu İş Sözleşmesi ilk oturumunu iş yeri temsilcileri Nadir Akça, Özge Çoban, İsmail Vatanoğlu, Candaş Güven, Hüseyin Mace ve Hasan Çaktı’nın katılımıyla gerçekleşti. Oturumda ise Soma Bel. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Temel Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Öden Yapıcı ve Yönetim Kurulu üyesi Hakan Aydın hazır bulundu.
The post İlk oturum tamamlandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz