İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İlk vaadini Hayata geçiriyor
İlk vaadini Hayata geçiriyor

Sevişler Barajı kıyısında yer alan 48 bin metrekarelik alana mesire alanı önümüzdeki yaz ayına yetiştirilemesi için azami gayeret gösteriliyor. Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un seçim vaatleri arasında yer alan Sevişler Mesire Alanı için 48 bin metrekarelik alanda çalışmalar hızla sürüyor. Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, yaptığı açıklamada halkın nefes alabileceği ve aileleri ile kaliteli vakit […]

Sevişler Barajı kıyısında yer alan 48 bin metrekarelik alana mesire alanı önümüzdeki yaz ayına yetiştirilemesi için azami gayeret gösteriliyor.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un seçim vaatleri arasında yer alan Sevişler Mesire Alanı için 48 bin metrekarelik alanda çalışmalar hızla sürüyor.
Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, yaptığı açıklamada halkın nefes alabileceği ve aileleri ile kaliteli vakit geçirebilecekleri ortamlar oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti.
Tulup ‘Seçim vaadlerimiz içinde de yer alan Mesire alanlarımız için hemen çalışmalara başladık. Hatta ilk çalışmalarımızı da bu yönde başlattık. Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılacak olan Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün ortak koordinasyonu ile yürütülen 48 bin m²lik alana yapılacak olan Sevişler Mesire Alanında çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.
Yaptığımız ve yapacağımız projelerle Soma halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın, nefes alabilecekleri ve aileleri ile kaliteli vakit geçirebilecekleri ortamlar oluşturmaya devam ediyoruz.
Yapımı süren Sevişler Mesire alanında, tüm alanı çevreleyen yürüyüş yolu, 80 m²lik alana oturtulmuş 5’li spor aletleri, 450 m²lik çocuk oyun alanı içerisine 240 m² kaucuk zemin üzerine kurulu oyun grubu, 40 tanesi fiber çatılı olmak üzere toplam 80 adet piknik masası ve bu piknik masalarına ait özel barbeküler yer almaktadır. Bunun yanı sıra proje, ahşap seyir terası, ahşap otobüs durağı ve yine ahşaptan mescit ve tuvaletleri ile modern bir sosyal yaşam alanı olarak tasarlandı .
Yapılan çalışmalardan; çocuk oyun grubu, fitness ve sağlıklı yaşam aletleri, cep bankların aplikasyon ve zemin döşemeleri tamamlanmış olup tuvalet ve mescit yapımına başlanarak beton zeminlerinin atıldığı ekipler tarafından belirtildi. Bu çalışmalara ek olarak ekipler, mesire alanına bağlanan araç yollarının taş döşeme ve alan aydınlatma işlemlerini ve fiber çatılı piknik masalarının aplikasyon ve taş döşeme işlemlerini de tamamladılar. Alan içerisine yapılacak olan ahşap ve tesviye çalışmaları hızla devam etmekte. Çalışmaların tamamının bu yıl olmasa da önümüzdeki yaz ayına tamamlanıp mesire alanının Soma halkının kullanımına açılmayı planlıyoruz” dedi.
The post İlk vaadini Hayata geçiriyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz