İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İnandılar başardılar
İnandılar  başardılar

’81 İlde 81 Sefa Kalya Kütüphanesi’ Altıntaş İlköğretim Okulu’nda açıldı. Soma Genç Fenerbahçeliler tarafından azim ve kararlılığı ile eğitime gönül veren Somalıların katkıları ile Altıntaş İlköğretim Okulu’nda ‘Sefa Kalya Kütüphanesi’ açıldı. Genç Fenerbahçelilerin Türkiye çapında hayata geçirdikleri 81 İlde 81 Sefa Kalya Kütüphanesi Soma Altıntaş İlköğretim Okulunda geçtiğimiz hafta sonu görkemli bir şölen ile açıldı. […]

’81 İlde 81 Sefa Kalya Kütüphanesi’ Altıntaş İlköğretim Okulu’nda açıldı.
Soma Genç Fenerbahçeliler tarafından azim ve kararlılığı ile eğitime gönül veren Somalıların katkıları ile Altıntaş İlköğretim Okulu’nda ‘Sefa Kalya Kütüphanesi’ açıldı.
Genç Fenerbahçelilerin Türkiye çapında hayata geçirdikleri 81 İlde 81 Sefa Kalya Kütüphanesi Soma Altıntaş İlköğretim Okulunda geçtiğimiz hafta sonu görkemli bir şölen ile açıldı. Açılışa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici’nin yanı sıra GFB Yöneticileri katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ‘ Genç Fenerbahçeliler tarafından 81 İlde 81 Sefa Kalya Kütüphanesi hedefi ile başlatılan proje kapsamında Soma’da Altıntaş İlköğretim Okulumuzda yeni bir kütüphane oluşturuldu. Emeği geçen genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Azim ve kararlılıklarından dolayı tebrik ediyor ve bu hayırlı işlerin herkese örnek olmasını temenni ederim’dedi.
The post İnandılar başardılar appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz