İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

İyilik için mesafeler engel değil
İyilik için mesafeler engel değil

Ankara Asfa Ferda Koleji tarafından başlatılan ‘Bir İyilik yap’ projesi kapsamında Gizem Kaman ve 20 öğrencisi tarafından hazırlanan hediyeler Soma Bozarmut İlkokulu’na ulaştı. Ankara Asfa Ferda Koleji tarafından başlatılan ‘Bir İyilik yap’ projesi kapsamında Gizem Kaman ve 20 öğrencisi tarafından Soma Bozarmut İlkokulu’na hediyeler ulaştı. Hediyeleri alan öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Okul Öğretmeni Mustafa Şen […]

Ankara Asfa Ferda Koleji tarafından başlatılan ‘Bir İyilik yap’ projesi kapsamında Gizem Kaman ve 20 öğrencisi tarafından hazırlanan hediyeler Soma Bozarmut İlkokulu’na ulaştı.
Ankara Asfa Ferda Koleji tarafından başlatılan ‘Bir İyilik yap’ projesi kapsamında Gizem Kaman ve 20 öğrencisi tarafından Soma Bozarmut İlkokulu’na hediyeler ulaştı. Hediyeleri alan öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi.
Okul Öğretmeni Mustafa Şen ‘ Bugün beyaz bir gün…Ankara Asfa Ferda Koleji Öğrencileri ve Gizem Öğretmenim ” Bir İyilik Yap” projeleri etkinliği olarak Bozarmut Öğrencilerime gönderdiği hediyeler elimize ulaştı. Öğrencilerim ve köyüm adına teşekkür ederiz’dedi.
Öğretmen Kaman ise ‘ Amaç iyilik ise mesafeler engel değil.
Bu yıl okulumuzun düzenlemiş olduğu “İyilik Yap” isimli projemizde gönüllü olan lise kademesindeki 20 öğrencimizle bu yola çıktık. 3 ay sonucunda artık iyilik kutularımız Soma’ya ulaştı. Bu iyiliğin ilk sebebi olan Asfa Ferda Koleji’nde bizlere bu imkanı sağlayan öğretmenlerimize daha sonra Soma, Bozarmut İlkokulunda görev yapan Mustafa Şen öğretmenime ve canım öğrencilerime çok teşekkür ediyorum’dedi.
The post İyilik için mesafeler engel değil appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz