İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kadınlar Fuarda
Kadınlar Fuarda

Soma’da 2. Kadın Girişimcilik Fuarı Kapalı Pazaryerinde açıldı. 8 Mart’ta ilki gerçekleştirilen Kadın Girişimcilik Fuarı’nın 2.si Soma Kapalı Pazaryerinde açıldı. Açılışa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Soma Protokolünün yanı sıra çok sayıda davetli ve girişimci kadınlar katıldı. Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Belediye […]

Soma’da 2. Kadın Girişimcilik Fuarı Kapalı Pazaryerinde açıldı.

8 Mart’ta ilki gerçekleştirilen Kadın Girişimcilik Fuarı’nın 2.si Soma Kapalı Pazaryerinde açıldı. Açılışa Kaymakam Ahmet Altıntaş, Soma Protokolünün yanı sıra çok sayıda davetli ve girişimci kadınlar katıldı.
Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Belediye Düğün Salonunda 62 katılımcı ile ilkini gerçekleştirmiştik. Bugün ise 150’ye yakın dışarıdan da katılanlar ile fuarımızı açıyoruz. Geleneksel hale getiriyoruz, her dönem biz bu fuarları tekrarlayacağız. Bu fuarları düzenlemek kolay olmuyor, uzun soluklu bir iş. Zaman, çalışma, fedakarlık istiyor, ben bu anlamda bu fuarın gerçekleşmesinde büyük fedakarlıklara katlanan Kurul Başkanı Damla hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Belediyemiz ile birlikte bu fuarı gerçekleştiriyoruz. Katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum’dedi.
Belediye Başkanı Ali Tulup ‘Biz bu işe beraber başladık. Bu 2. fuara katılım fazla olunca sığmadık. Bu sene Damla hanımın destek ve gayreti ile güzel bir organizasyon ile 2.sini yapıyoruz. Bu her sene devam edecek. Eksikliklerimizi not alıp gidererek daha iyisini yapmanın gayreti içindeyiz. İnşallah Soma ve Kırkağaç’a böyle güzel bir fuarı düzenleyip halkımıza sunmanın sevincini yaşıyoruz.’dedi.
Kaymakam Ahmet Altıntaş önderliğinde emeği geçen kadınlar tebrik edilerek fuarın açılış kurdelasını kesildi.
Kadın girişimciler tarafından sergilenen ürünler katılanlara tanıtıldı.
Fuar 10 Ekim Perşembe günü Saat:19.00’a kadar Soma Belediyesi Katlı ve Kapalı Pazaryerinde Somalıları bekliyor.
The post Kadınlar Fuarda appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz