İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Karla mücadele başladı
Karla mücadele başladı

Soma’nın yüksek kesimlerinde kar ile mücadele başladı. Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Ekipleri 11 mahalle muhtarına tuz çuvalları teslim ederek kapanan yollarda çalışma başlattı. Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri akşam saatlerinden itibaren kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde kapanan yolları açmaya başladı. Vatandaşların acil durumlarda ulaşabilmesi için Soma Belediyesine ait 613 2416 nolu hattı […]

Soma’nın yüksek kesimlerinde kar ile mücadele başladı. Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Ekipleri 11 mahalle muhtarına tuz çuvalları teslim ederek kapanan yollarda çalışma başlattı.

Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri akşam saatlerinden itibaren kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde kapanan yolları açmaya başladı. Vatandaşların acil durumlarda ulaşabilmesi için Soma Belediyesine ait 613 2416 nolu hattı sürekli açık kalacak. Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kar yağışı nedeniyle Yağcılı, Tabanlar, Kayrakaltı, güzergahlarında ve mahalle içlerinde, kapanan yolların açılması için çalışma başlattı ayrıca Yağcılı, Tabanlar, Bozarmut, Kayrakaltı, Türk piyale, Çerkez sultaniye, Kozluören, Uruzlar, Büyük Güney, Evciler, Küçük Güney, muhtarlıklarına da mahalle içlerinde kullanılması için tuz çuvalları teslim edildi. Vatandaşlarımız acil durumlarda 6132416 telefon hattını arayabilirler.
The post Karla mücadele başladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz