İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kavşak, Şubat- Mart Aylarında Bitebilir
Kavşak, Şubat- Mart Aylarında Bitebilir

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Belediye Meclis üyesi Abdullah Ekşi ve Hüseyin Gündoğan İlçemize yapılacak yatırımlar ile ilgili Ankara’da görüşmelere devam ediyor. Son görüşmelerle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Tulup şunları söyledi: Soma’ya yapılan yatırımların takibi için Ankara’ya gittik. İlk olarak Fen lisemizde yapılan halı sahamız vardı, o […]

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Belediye Meclis üyesi Abdullah Ekşi ve Hüseyin Gündoğan İlçemize yapılacak yatırımlar ile ilgili Ankara’da görüşmelere devam ediyor.
Son görüşmelerle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Tulup şunları söyledi: Soma’ya yapılan yatırımların takibi için Ankara’ya gittik. İlk olarak Fen lisemizde yapılan halı sahamız vardı, o konuyla ilgili Spor TOTO ile görüşmeler gerçekleştirdik. Bu ayın 28’inde Borsa İstanbul Fen Lisesinin kapalı spor salonu yapım ihalesi olacak onun hakkında da bilgiler verdik. Fotoğraf ve faturaları teslim ettik. Çevre ve şehircilik bakanlığına uğradık. Somamızda ki 100 binlik imar planında işlenmeyen yerlerle ilgili toplantı yaptık. EÜAŞ yetkilileri bir araya geldik. Soma’da ki talep ettiğimiz yer ve çalışmalar ile ilgili yetkilileri Soma’ya davet ederek, yatırımları yerinde görmelerini arzu ettik.
Şubat- Mart Aylarında Bitebilir
Soma Belediye Başkanı Ali Tulup gazetecilerin sordukları Devlet Hastanesi kavşağının ne zaman biteceği ile ilgili de şunları söyledi: Bu kavşak gerçekten Bergama istikametinden Soma’ya gelen araçlar ile Soma’dan hastaneye giden araçların sık sık gelip gittikleri önemli bir kavşak biz bu kavşağı Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan’ın girişimleri ile hızlandırıldığını gördük. Görüşmeler sonunda karayollarından gelen ekipler çalışmalarını buraya yoğunlaştırdılar. Çalışmalar tüm hızıyla devam ederken hava şartlarından dolayı çalışmalarda yavaşlama görüldü. Şuanda havalar müsait olduğundan dolayı yine çalışmalar hız kazandı. Biz biran önce bu kavşağın bitirilmesi için her türlü desteği de belediye olarak sağlıyoruz. Tahmin ediyorum ki havalar iyi olduğu takdirde Şubat ve Mart aylarında bu kavşağı hizmete açabiliriz” dedi.
The post Kavşak, Şubat- Mart Aylarında Bitebilir appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz