İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

KELEBEKLER SINIFI Yerli Malı Haftasını Kutladı
KELEBEKLER SINIFI Yerli Malı Haftasını Kutladı

Soma Naciye Evren Anaokulu Kelebekler Sınıfı öğrencileri Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı kutladı. Soma Naciye Evren Anaokulu’nun minik öğrencileri, rengarenk kıyafetlerle Yerli Malı Haftasını kutladı. Etkinlikte yöresel yemek, kıyafet ve eşya sergisi de düzenlendi. Anaokulu öğrencilerinin rengarenk giysileriyle sundukları sergiyi gezen Naciye Evren Okul Müdürü Mehmet Mandacı, Müdür Yardımcıları Mustafa Alabacak, Bekir Arslan, Necip […]

Soma Naciye Evren Anaokulu Kelebekler Sınıfı öğrencileri Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı kutladı.

Soma Naciye Evren Anaokulu’nun minik öğrencileri, rengarenk kıyafetlerle Yerli Malı Haftasını kutladı. Etkinlikte yöresel yemek, kıyafet ve eşya sergisi de düzenlendi.
Anaokulu öğrencilerinin rengarenk giysileriyle sundukları sergiyi gezen Naciye Evren Okul Müdürü Mehmet Mandacı, Müdür Yardımcıları Mustafa Alabacak, Bekir Arslan, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Eren Saraç ve Müdür Yardımcısı Cavit Özben de sergiyi gezerek, hazırlanan yöresel yiyeceklerden tattılar.
Bu etkinlikle çocukların yerli malı tüketmenin önemini kavrayacaklarını belirten Naciye Evren Anaokulu Kelebekler Sınıf Öğretmeni Refika Coşkun, “Aile katılımı ile çok anlamlı bir çalışma yaptık. Öğrenci velilerimiz oluşturduğumuz yedi bölgeye ait kıyafet ve eşya getirdiler. Kendi yörelerine ait yiyecekler hazırladılar. Bu etkinliğe öğrenci velilerinin gösterdiği ilgi ise oldukça önemli” diye konuştu.
The post KELEBEKLER SINIFI Yerli Malı Haftasını Kutladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz