İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kızılay’dan Farkındalık projesi
Kızılay’dan Farkındalık projesi

Kızılay farklı projeler sunmaya devam ediyor. Türk Kızılayı Soma Şubesi tarafından başlatılan Çevre ve Doğa Temizliğine yüzlerce öğrenci katıldı. Türk Kızılayı Soma Şube başkanlığı tarafından Çevre ve Doğa Temizliği etkinliği İstasyon Zafer Mahallesinde gerçekleştirildi. İstasyon Arka Mahallede bulunan İlk, Orta ve Lise dengi okulların tamamının katıldığı etkinlikte çevre farkındalığı oluşturuldu. Farkındalık projesi kapsamında Kızılay Soma […]

Kızılay farklı projeler sunmaya devam ediyor. Türk Kızılayı Soma Şubesi tarafından başlatılan Çevre ve Doğa Temizliğine yüzlerce öğrenci katıldı.

Türk Kızılayı Soma Şube başkanlığı tarafından Çevre ve Doğa Temizliği etkinliği İstasyon Zafer Mahallesinde gerçekleştirildi. İstasyon Arka Mahallede bulunan İlk, Orta ve Lise dengi okulların tamamının katıldığı etkinlikte çevre farkındalığı oluşturuldu.
Farkındalık projesi kapsamında Kızılay Soma Şubesi tarafından yapılan açıklamada ‘İstasyon Türk Kızılayı Soma Şube Başkanlığının başlattığı çevre farkındalığı projesi kapsamında yapılan etkinlikte yüzlerce öğrenciyle birlikte Zafer mahallesinde çöp toplama etkinliği yapıldı.
Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Milli Eğitim Müdürü Halil Can ve Okul müdürlerine destekleri için teşekkür ederiz.
Cemil Meriç Anadolu Lisesi, Soma Anadolu Lisesi, Namık Kemal İlköğretim Okulu, Ayşe Temizel Ortaokulu müdürü, yöneticileri ve değerli öğrencilerin katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Genç Kızılay Soma’daki gençlere yol açmaya projeleri değerlendirmeye onlara bir söz hakkı tanımak için yaptıkları projeleri sunmaya devam ediyor. Çevre farkındalığı gibi bir çok projede yer alan gençlerimiz yeni projeler için sizlerden destek bekliyor.
The post Kızılay’dan Farkındalık projesi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz