İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

KIZLARIMIZ ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN İLE DÖNÜYOR
KIZLARIMIZ ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN İLE DÖNÜYOR

Afyon deplasmanında grubun önemli takımlarından Afyon İdman Yurdu ile Afyon Kocatepe Spor Kompleksinde saat 12.00 d3 karşılaşan Zafer Sporlu kızlarımız Ilk devresini 1-0 geride tamamladıkları maçı ikinci devrede Berfin ve Şevval Akkuş’un ayağından bulduğu gollerle 2-1 galip bitirmesini bildi. Hakemin çok kötü yönetimine ve mac boyunca rakip lehine verdiği hatalı karalara rağmen galip gelen kızlarımız […]

Afyon deplasmanında grubun önemli takımlarından Afyon İdman Yurdu ile Afyon Kocatepe Spor Kompleksinde saat 12.00 d3 karşılaşan Zafer Sporlu kızlarımız Ilk devresini 1-0 geride tamamladıkları maçı ikinci devrede Berfin ve Şevval Akkuş’un ayağından bulduğu gollerle 2-1 galip bitirmesini bildi.

Hakemin çok kötü yönetimine ve mac boyunca rakip lehine verdiği hatalı karalara rağmen galip gelen kızlarımız üst üste üçüncü galibiyetini alarak hanelerine 9 puan yazdırdı.
Önümüzdeki hafta grubun diğer bir güçlü ekibi Denizli Horozkent Spor ile karşılaşan olan kızlarımız Horozkent engelini kayıpsız atlatırlarsa grupta büyük avantaj elde edecekler.
Hakan Hoca “ Maçın zor geçeceğini ve bir hakem kıyımına uğrayacağımızı tahmin ediyorduk. Fakat bir hakemin maçın kaderine bu kadar etki etme çabasında olduğunu bunca yıllık antrenörlük hayatımda ilk defa görüyorum. Kızlarıma devre arasında hakemi de yenmeleri gerektiğini ve bunun için daha fazla efor sarf etmelerini söyledim. Onlarda ikinci devre ellerinden gelen gayreti göstererek kendilerine yakışanı yaptılar. Hepsini tebrik ediyorum” dedi.
The post KIZLARIMIZ ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN İLE DÖNÜYOR appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz