İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Klasik otomobile Usta dokunuş
Klasik otomobile Usta dokunuş

Kaportacı Bayram Klasik otomobillere hayat veriyor Soma’da klasik otomobil ustası Kaportacı Bayram ve oğulları, hurdaya ayrılmış klasik otomobilleri uzun süren meşakkatli çalışmanın ardından orijinal görünümüne kavuşturuyor. Soma’da klasik araba ustası Kaportacı Bayram ve oğulları Koray ve Giray Yılmaz’ın, 1 yıldır üstünde çalıştıkları 1964 model Chevrolet Belair marka araç için geri sayım başladı. Aracın sahibi Onnan […]

Kaportacı Bayram
Klasik otomobillere hayat veriyor

Soma’da klasik otomobil ustası Kaportacı Bayram ve oğulları, hurdaya ayrılmış klasik otomobilleri uzun süren meşakkatli çalışmanın ardından orijinal görünümüne kavuşturuyor.

Soma’da klasik araba ustası Kaportacı Bayram ve oğulları Koray ve Giray Yılmaz’ın, 1 yıldır üstünde çalıştıkları 1964 model Chevrolet Belair marka araç için geri sayım başladı. Aracın sahibi Onnan Kurt ve eşi Zeynep Kurt, bu aracı Kaportacı Bayram Yılmaz’dan orjinal olarak yeniden toplamasını istedi. Orjinal parçaları tek tek tedarik eden Bayram Yılmaz arabayı baştan aşağıya toplayarak, orjinal bir Chevrolet Belair ortaya çıkardı. Kaportacı Bayram Yılmaz, arabanın A’ dan Z’ ye herşeyi yenilendi. Kaporta, boya, elektrik, koltuk döşemesi, alt takımı ve motoru tek tek elden geçerek bire bir orjinal hale getirdik. Bu işlem yaklaşık 1 yıl sürdü ve 1 yıl sonunda da çok güzel bir araba ortaya çıktı” dedi.
The post Klasik otomobile Usta dokunuş appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz