İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Koç Başına Bin TL Hibe
Koç Başına Bin TL Hibe

Manisa Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği Birliği Koç Teke ağılından Damızlık koç alımlarında Tarım ve Orman Bakanlığı koç başına 1.000 TL hibe desteği verecek. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘ “Damızlık Koç Teke Yatırımlarının Desteklenmesine Yönelik Proje” kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı ve Manisa İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği […]

Manisa Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği Birliği Koç Teke ağılından Damızlık koç alımlarında Tarım ve Orman Bakanlığı koç başına 1.000 TL hibe desteği verecek.

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘
“Damızlık Koç Teke Yatırımlarının Desteklenmesine Yönelik Proje” kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı ve Manisa İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği işbirliği içerisinde tamamlanarak faaliyetine başlayan Koç-Teke Deposu, yetiştiricilerimizin damızlık koç ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermeye devam etmektedir.
Halk Elinde Islah Projeleri ve TİGEM İşletmelerinde temin edilen koçlardan satın alan yetiştiricilerimize Bakanlığımız tarafından koç başına 1.000 TL destekleme ödemesi yapılmaktadır. Özellikle Bölgemizde yaygın ırk olarak öne çıkan damızlık değeri yüksek, vasıflı ırk özelliklerini taşıyan “Kıvırcık ırkı” damızlık koçlar da Koç Teke Deposu bünyesinde yetiştiricilerimizin damızlık koç ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bulunmaktadır.
Tüm küçükbaş hayvan yetiştiricilerimizi Salihli İlçemizin Taytan mahallesinde bulunan Koç Teke Deposunu görmeye, sürüsünde kan tazelemek ve ırk ıslahını sağlamak amacıyla koç almaya davet ediyoruz’denildi.
The post Koç Başına Bin TL Hibe appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz