İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kömürün Geleceği Masaya yatırılacak
Kömürün Geleceği Masaya yatırılacak

Soma Kömür Üreticisi ve Satıcıları Derneği, TKİ yetkilileri ile bir araya gelerek kömür satışında yaşanan sorunları ele aldı. Soma Kömür Üreticisi ve Satıcıları Derneği Yönetimi, Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, TKİ ve ELİ yetkilileri ile bir araya gelerek Kömür satışında yaşanan etkenleri ve yaşanan sıkıntıları görüştü. Görüşme sonrasında Tüm kömürcülerin katılımı ile geniş […]

Soma Kömür Üreticisi ve Satıcıları Derneği, TKİ yetkilileri ile bir araya gelerek kömür satışında yaşanan sorunları ele aldı.

Soma Kömür Üreticisi ve Satıcıları Derneği Yönetimi, Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, TKİ ve ELİ yetkilileri ile bir araya gelerek Kömür satışında yaşanan etkenleri ve yaşanan sıkıntıları görüştü. Görüşme sonrasında Tüm kömürcülerin katılımı ile geniş kapsamlı toplantı yapılacağı belirtildi.
Kömürcüler Derneği Başkanı Nadirhan Hızlı ‘Ak Parti Manisa Milletvekili M. Ali Özkan, Belediye Başkanı Ali Tulup, TKİ Pazarlama Daire Başkanı Cemal Baş, Eli İşletme Müdürü İsmail Ceran, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Soma Kömürcüler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Çamzeybek, Murat Akbay ve Yunus Cengiz’in katılımı ile ısınma amaçlı ve sanayi amaçlı kömürlerin satışında yaşanan etkenleri ve yaşanan sıkıntıları ELi Sosyal Tesislerinde (Azot) istişare ettik. Ağustos ayının sonunda geniş katılımlı bir toplantı ile gelişmeleri meslektaşlarımız ile paylaşmayı üyelerimizin isteklerini, yararına olacak uygulamaları ve Soma’da kömürün geleceğini masaya yatırmayı yönetim olarak planladık.
Misafirperverliği için ELİ İşletme Müdürü İsmail Ceran’a teşekkür ederiz’dedi.
The post Kömürün Geleceği Masaya yatırılacak appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz