İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kozluören Yolunda Heyelan tehlikesi
Kozluören Yolunda Heyelan tehlikesi

Kozluören yolunda Heyelan tehlikesinin devam ettiğini dile getiren CHP Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy ‘Gerekli önlemlerin bir an önce alınması gerektiğini ifade etti. Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Yönetimi Kozluören Mahallesine ziyaret gerçekleştirdi. CHP İlçe Yönetimi olarak açıklamada bulunan Elbinsoy, ‘yolda hiçbir çalışma yapılma yapılmadığını’ dile getirerek ‘CHP Manisa Milletvekilimiz ve Grup Başkan Vekilimiz Özgür […]

Kozluören yolunda Heyelan tehlikesinin devam ettiğini dile getiren CHP Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy ‘Gerekli önlemlerin bir an önce alınması gerektiğini ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Yönetimi Kozluören Mahallesine ziyaret gerçekleştirdi. CHP İlçe Yönetimi olarak açıklamada bulunan Elbinsoy, ‘yolda hiçbir çalışma yapılma yapılmadığını’ dile getirerek ‘CHP Manisa Milletvekilimiz ve Grup Başkan Vekilimiz Özgür Özel, geçtiğimiz günlerde Kozluören Mahallemizin yol sorununu meclis gündemine taşımış, bu konuda soru önergesi vermişti.
25.11.2019 Pazartesi günü Kozluören Mahalemize yaptığımız ziyaret nedeniyle gördük ki Kozluören yolunda değişen birşey yok.
Mahalle sakinlerinin anlatımına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi yolda çalışma yapmış ancak yapılan çalışma yolun güvenliğini sağlamak açısından yeterli olmamış.
Kasım ayını geride bırakıyoruz. Önümüz kış, yağışlar artacak. Artan yağışlar nedeniyle Kozluören yolunda heyelan tehlikesi yaşanabilir. Yolda meydana gelen derin çukurlar, yolu kullanan vatandaşlarımızın kaza yapmasına neden olabilir.
Kozluören yolu ile ilgili olarak yetkili kurumlarımızın bir an önce önlem alması gerekiyor. CHP Soma İlçe Başkanlığı olarak, Manisa Milletvekillerimiz ile birlikte konunun takipçisi olacağız’dedi.
The post Kozluören Yolunda Heyelan tehlikesi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz