İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Kurban pazarında hareketlik başladı
Kurban pazarında  hareketlik başladı

Soma’da kurulan kurban pazarında hareketlilik başladı. Soma Yırca Mahallesinde bulunan ve 17 dönüm alan üzerinde kurulu olan kapalı hayvan pazarında satışa sunulan kurbanlıklara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Besiciler ile vatandaşlar arasında yoğun pazarlıkların yaşandığı pazarda büyükbaş hayvanlar 6 bin – 12 bin lira, küçükbaş hayvanlar ise bin ile bin 800 lira arasında alıcı buluyor. Besicilerden […]

Soma’da kurulan kurban pazarında hareketlilik başladı.

Soma Yırca Mahallesinde bulunan ve 17 dönüm alan üzerinde kurulu olan kapalı hayvan pazarında satışa sunulan kurbanlıklara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Besiciler ile vatandaşlar arasında yoğun pazarlıkların yaşandığı pazarda büyükbaş hayvanlar 6 bin – 12 bin lira, küçükbaş hayvanlar ise bin ile bin 800 lira arasında alıcı buluyor.
Besicilerden Hüseyin Demirkol, Bergama’da besledikleri büyükbaş hayvanları satmak için pazara geldiklerini, 6 hayvandan 4’ünü gün içinde sattığını söyledi. Demirkol fiyatların geçen yıl ile aynı olduğunu dile getirdi.
Kurbanlık almaya gelen vatandaşlar fiyatların geçen yıla oranla hemen hemen aynı olduğunu belirterek, çok değişiklik olmadığını söyledi.
The post Kurban pazarında hareketlik başladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz