İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

KYK İl Müdürü Coşkun’dan Soma ziyareti
KYK İl Müdürü  Coşkun’dan Soma ziyareti

Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun, Soma Belediyesini ziyaret ederek Başkan Ali Tulup ile bir araya geldi. Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun, Soma’ya gelerek çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Soma’da yapımı devam eden 300 kişilik öğrenci yurdu inşaatında incelemede bulunan Coşkun daha sonra Belediye Başkanı Ali Tulup ile bir araya […]

Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun, Soma Belediyesini ziyaret ederek Başkan Ali Tulup ile bir araya geldi.
Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun, Soma’ya gelerek çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Soma’da yapımı devam eden 300 kişilik öğrenci yurdu inşaatında incelemede bulunan Coşkun daha sonra Belediye Başkanı Ali Tulup ile bir araya geldi.
İnşaatın hızla devam ettiğini belirten Coşkun ‘ Bilindiği üzere 5 katlı ve 300 yataklı olacak yurdumuzun yanında sosyal bir tesis de olacak. 400 günde bitirilmesi planlanan yurt inşaatımız 12 milyon 420 bin liralık devlet yatırımıdır’dedi.
KYK Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun’un Başkanlık makamında ağırlayan Belediye Başkanı Ali Tulup ‘ Sayın müdürümüz, Yurt inşaatını incelemek için Soma’ya geldi. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 300 kişilik öğrenci yurdumuz bizim için çok önemli bir yatırımdır. Yurt inşaatımızın tamamlanmasını ardından Soma’da yurt sorunu tamamen çözüme kavuşmuş olacak. Soma için çok önemli olan bu projenin tamamlanmasını ardından fakültenin önünü açmış olacağız. Belediyemiz tarafından yaklaşık 10 bin metrekarelik bir arsamızı Yurtkur’a tahsis ederek bu önemli projenin bir ayağını başarı ile tamamladığımıza inanıyorum’dedi.
Belediye Başkanı Ali Tulup ziyaret sonrası KYK Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun’a madenci heykeli hediye etti.
The post KYK İl Müdürü Coşkun’dan Soma ziyareti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz