İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Maden iş sendikası ödül verdi
Maden iş sendikası ödül verdi

15 Temmuz ruhu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘15 Temmuz Kahramanları ve Şehitleri’ temalı tiyatro, resim ve şiir yarışmasında ödüller sahiplerini bulmuştu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘15 Temmuz Kahramanları ve Şehitleri’ temalı tiyatro, resim ve şiir yarışması sonuçlanmış. Yarışmaya katılan eserler kitap haline getirilirken, […]

15 Temmuz ruhu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘15 Temmuz Kahramanları ve Şehitleri’ temalı tiyatro, resim ve şiir yarışmasında ödüller sahiplerini bulmuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘15 Temmuz Kahramanları ve Şehitleri’ temalı tiyatro, resim ve şiir yarışması sonuçlanmış. Yarışmaya katılan eserler kitap haline getirilirken, dereceye girenlere ödülleri verilmişti.. Ödüle layık    görülen Şiir yarışmasında birinci olan Halen Soma Yeni Anadolu Madencilik İşletmesinde çalışan Baba Hamza Çaldıran’ın Kızı Esra Çaldıran’a bir ödülde Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi 1 Nolu Şubeden Geldi.

 Türkiye Maden İşçileri Sendika binasında düzenlenen Ödül Törenine  Şube başkanı M.Ali Çakır, Şube Başkan Vekili Kıyas Çalı, Şube Sekreteri Rıza Sal, Şube Mali Sekreteri Murat, Kalın, Şube Teşkilat Sekreteri Bülent Yardımcı katıldı.

Bu ödüle layik şiirle ilgili konuşan öğrenci Esra Çaldıran şunları söyledi 15 Temmuz şiiriyle Balıkesir il birincisi oldum. İnsanımız bize ihanet etmesi çok kötü bir durumdur. Halkımızın bununla mücadele etmesi gurur vericidir. İlerideki okul yaşamımda Bio Medikal Mühendisliği okumak istiyorum dedi.

Şube Başkanı M.Ali Çakır ise Yeni Anadolu Madencilik Çalışanı Üyemiz Hamza Çaldıran kızının böyle başarıya imza attığı için gurur duyuyoruz dedi.

15 Temmuzla ilgili güzel düşünceleri Türk Milletinin birlik ve beraberlik gününde birlik olduğu sırada güzel bir şiir yazarak başarıya girdiği için teşekkür ederiz. Her zaman başarılar diliyoruz. Bundan sonra Türkiye Maden İşçileri Sendikası Olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız Dedi.
The post Maden iş sendikası ödül verdi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz