İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Maden Ocağında İftar
Maden Ocağında İftar

Öz Maden İş Genel Başkanı Sayın Fahrettin KÜTÜKÇÜ, 13 Mayıs 2014 te yaşanan Soma maden faciasının 5. yıldönümünde Polyak firması çalışanlarıyla yeraltında iftar yemeğinde bir araya geldi. Polyak İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Serkan ÖZKAYA’nın da katıldığı iftar yemeğinde, maden faciasında hayatlarını kaybeden 301 maden şehidi için taziyede bulunuldu ve şehit ailelerine ile tüm madencilere […]

Öz Maden İş Genel Başkanı Sayın Fahrettin KÜTÜKÇÜ, 13 Mayıs 2014 te yaşanan Soma maden faciasının 5. yıldönümünde Polyak firması çalışanlarıyla yeraltında iftar yemeğinde bir araya geldi.
Polyak İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Serkan ÖZKAYA’nın da katıldığı iftar yemeğinde, maden faciasında hayatlarını kaybeden 301 maden şehidi için taziyede bulunuldu ve şehit ailelerine ile tüm madencilere başsağlığı dilendi.
İftar yemeği süresince yeraltı çalışma koşulları ve iş güvenliği uygulamaları ile ilgili çalışanlarla sohbet edildi, yeraltı ilerleme çalışmaları ile ilgili yerinde gözlemlerde bulunuldu.
Beş Temel Polyak Aile Değerlerinden birisi olan İş Güvenliği kültürünün geliştirilmesi ve sürekli kılınmasının şirket yönetimi, tüm çalışanlar ve sendika ile birlikte bu ortak amacın sahiplenilmesi ile mümkün olabileceğini ifade eden Serkan ÖZKAYA, şirketin can kayıplı kazasız çalışma performansının sürdürülebilmesi için tüm Polyak çalışanlarından bireysel katkı ve destek vermeye devam etmelerini istedi.
Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Ramazan ayının ülkemize ve tüm çalışanlara mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti ve çalışanlara kazasız günler diledi.
The post Maden Ocağında İftar appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz