İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

“MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR”
“MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR”

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, maden ocaklarında ülke kalkınmasına katkı sunan madencilere, tüm toplumun vefa borcu bulunduğunu belirtti. Özkan, “4 Aralık Dünya Madenciler Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında, madenciliğin, dünyanın en zor ve meşakkatli mesleklerinden biri olduğunu ifade etti. Enerjiye ihtiyacın ve enerji kaynaklarına erişimin her geçen gün biraz daha zorlaştığı dünyada, doğal kaynakların […]

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, maden ocaklarında ülke kalkınmasına katkı sunan madencilere, tüm toplumun vefa borcu bulunduğunu belirtti.

Özkan, “4 Aralık Dünya Madenciler Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında, madenciliğin, dünyanın en zor ve meşakkatli mesleklerinden biri olduğunu ifade etti.
Enerjiye ihtiyacın ve enerji kaynaklarına erişimin her geçen gün biraz daha zorlaştığı dünyada, doğal kaynakların öneminin arttığını vurgulayan Özkan, “Madenlerimizde vurulan her kazma, çıkarılan her bir kaynak ve madencilerimizin alnından dökülen her bir damla ter, ülkemizi daha da ileri taşıyor. Madencilerimiz, ülkemizin kalkınması için zor koşullarda fedakarca çalışmaktadır. Yer altı kaynaklarını her türlü tehlike ve zorluk altında, doğayla mücadele ederek üreten madencilere, toplumun vefa borcu bulunmaktadır” dedi.
Hükümet olarak, maden sektörünün sorunlarının çözümü için uzun vadeli politikalar oluşturduklarını ve oluşturmaya da devam ettiklerini kaydeden Özkan, mesajında, “Ülkemizin kalkınmasında çok büyük öneme sahip olan sektöre hizmet ederek, dünyanın en zor mesleğini yerine getirmeye çalışan tüm madencilerimizin ‘4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutluyor, bu uğurda yaşamını yitiren Somalı şehitlerimizi de hatırlayarak tüm maden şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm maden emekçilerine aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.
The post “MADENCİLERE VEFA BORCUMUZ VAR” appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz