İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Marangozcular Fuar’da
Marangozcular Fuar’da

Soma’nın marangozcuları Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları Fuarına gitti. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi marangozcular İztanbul’da düzenlenen Ağaç İşleme Makinaları Fuarına katılmak için geçtiğimiz akşam yola çıktı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan Marangozcuları yolcu ederek ‘Odamız üyesi ağaç işleri sanatkarlarını İstanbul’da düzenlenen 31. Uluslararası Agaç işleme makinaları fuarına gönderiyoruz. Faydalı olmasını dilerim’dedi. […]

Soma’nın marangozcuları Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları Fuarına gitti.
Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi marangozcular İztanbul’da düzenlenen Ağaç İşleme Makinaları Fuarına katılmak için geçtiğimiz akşam yola çıktı. Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan Marangozcuları yolcu ederek ‘Odamız üyesi ağaç işleri sanatkarlarını İstanbul’da düzenlenen 31. Uluslararası Agaç işleme makinaları fuarına gönderiyoruz. Faydalı olmasını dilerim’dedi.
Fuarda ‘Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmalarının en son ürünlerini görücüye çıkarıyor. Ayrıca sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak yıllardır sektörün ana tedarik noktası konumunda olan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde açık olacak.
The post Marangozcular Fuar’da appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz