İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

MASKİ Yerinde İnceledi
MASKİ  Yerinde İnceledi

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Soma ilçe birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, abonelerin hizmet noktasında herhangi bir sorun yaşamaması amacıyla sahadaki incelemelerine devam ediyor. Daire Başkanı Talip Akbaş, Soma ilçe şefliğini ziyaret etti. Akbaş, MASKİ […]

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Soma ilçe birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, abonelerin hizmet noktasında herhangi bir sorun yaşamaması amacıyla sahadaki incelemelerine devam ediyor. Daire Başkanı Talip Akbaş, Soma ilçe şefliğini ziyaret etti. Akbaş, MASKİ İlçe Şefi Hüseyin Kocaayan ve Kaçak Su Şube Müdürü Bayram Fidanoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı, endeks okuma personeli ile sahada incelemede bulundu.
Sorunsuz hizmet sunma amacındayız
Yapılan iş gereği sürekli olarak ilçelerde yürütülen işleyişe hakim olmak ve kimi durumlarda gerekli müdahaleleri yapmak zorunda olduklarını belirten Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Hemşerilerimize daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için personelimiz ile birlikte sürekli sahadayız. Personelimiz hizmetleri vatandaşa ulaştırma adına özverili bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlarımıza sorunsuz hizmet sunmak amacıyla ilçelerle irtibatımızı her zaman güçlü tutuyoruz” dedi.
The post MASKİ Yerinde İnceledi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz