İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Maski’de bir rezalet daha
Maski’de  bir rezalet daha

Yeni Su aboneleri Maski’den su sayacı alamıyor. Sayacın ne zaman geleceği belli değilken, Maski piyasadan sayaç alıp takılmasına da izin vermiyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Soma’da yeni su abonelerine sayaç veremiyor. Sayacın ne zaman geleceğine dair de hiçbir bilgi verilmezken su abonelerinin dışarıdan su sayacı alması da yasak. Soma’da Su aboneliklerini yaparak […]

Yeni Su aboneleri Maski’den su sayacı alamıyor. Sayacın ne zaman geleceği belli değilken, Maski piyasadan sayaç alıp takılmasına da izin vermiyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Soma’da yeni su abonelerine sayaç veremiyor. Sayacın ne zaman geleceğine dair de hiçbir bilgi verilmezken su abonelerinin dışarıdan su sayacı alması da yasak.
Soma’da Su aboneliklerini yaparak su sayacı bağlatmak isteyen vatandaşlar ve Sıhhi tesisatçiler mağdur durumda. Sadece bir marka üzerine vatandaşları yönlendiren Maski yüzünden Su tesisatçileri sıkıntı yaşayarak ellerindeki su sayaçlarını iade etmek zorunda kalırken şimdi Maski ellerinde sayaç kalmadığı için vatandaşı bekletiyor. Maski’nin yaptıklarına Rezalet diyerek açıklamada bulunan Eski Cenkyeri Belediye Başkanı Ünsal Uzunyılmaz ‘Maski Soma yeni su abonelerine maalesef sayaç takamıyor. Sayacın geleceği tarih belirsiz. Vatandaş mağdur çözüm istiyor, yetkili memur kısa yoldan topu ile atıyor. Yapacağımız bir şey yok Manisa’ya gidin şikayet edin derdinizi oraya anlatın diyor.. Vayyyy Soma’mın haline vay. Aklınıza piyasada sayaç mı yok alın takın işiniz görülsün gelebilir. Olmaz onada müsade yok… Su kesintilerine alıştık ta bu da artık pes dedirten cinsten Allah Somalının yardımcısı olsun’dedi.
The post Maski’de bir rezalet daha appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz